در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514688 تاریخ : 1399/03/31-17:26:44
,15,
مقابله با همه گیری بیماری ها به بازی های سال 99 رسید

مقابله با همه گیری بیماری ها به بازی های سال 99 رسید

معاون پژوهش بنیاد ملی بازی های رایانه ای گفت: «هکاتون» بازی های جدی 1399 (بازی های چند روزه) با حمایت وزارت ورزش و جوانان و وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود.

به گزارش بانک و صنعت، در دنیای امروز که همچنان درگیر ویروس کرونا است، آنچه که بیش از گذشته در سبک زندگی افراد خودنمایی می کند، ضرورت ارائه آموزش و یادگیری مهارت های زندگی است. ضرورتی آن قدر مهم که برگزاری هکاتون بازی های جدی سال 1399 (رویداد بازی سازی 3 روزه) را نیز تحت الشعاع قرار داده است.

«حامد نصیری» افزود: هکاتون امسال با موضوع «مهارت های زندگی: مواجهه با همه گیری بیماری ها» به غیر از تهران، در شهرهای تبریز و اصفهان نیز برگزار خواهد شد.

وی افزود: علاقمندان به شرکت در این رویداد، حتما دنبال تاریخ برگزاری آن هستند؛ اما از آن جایی که هنوز به مرحله کنترل شیوع این ویروس در کشور، نرسیده ایم، برای زمان و نوع برگزاری آن تصمیم گیری نهایی نشده و با توجه به شرایطی که پیش خواهد آمد، در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

در هکاتون بازی های جدی سال 1399 همچون سال های گذشته و طی سه روز برگزاری، علاوه بر مشاورهای متخصص فنی که به شرکت­ کنندگان در حوزه تولید و طراحی بازی مشاوره می دهند، مشاورهای متخصص علمی نیز حضور دارند. مشاوران علمی در خصوص مهارت های مواجهه با همه گیری بیماری ها به افراد و تیم های بازی ساز شرکت ­کننده در این رویداد نکات آموزشی لازم را ارائه می دهند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران