زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490653 تاریخ : 1398/06/20-11:54:02
,17,22,
معرفی 48 واحد صنعتی متقاضی استان مرکزی به بانکهای عامل

معرفی 48 واحد صنعتی متقاضی استان مرکزی به بانکهای عامل

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 48 واحد صنعتی در نقاط مختلف این استان برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شدند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، محمدرضا حاجی‌پور، افزود: 219 واحد تولیدی و صنعتی این استان برای دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین‌یاب ثبت‌نام کردند که در مراحل بررسی پرونده‌های موجود تا کنون 48 متقاضی به بانک‌های عامل معرفی شدند.

وی ادامه داد: این صنایع متقاضی دریافت تسهیلات تبصره 18 قانون بودجه امسال هستند و علاوه بر این، 80 تولیدکننده استان مرکزی نیز در نوبت دریافت تسهیلات رونق تولید به‌سر می‌برند که پرونده آن‌ها در کمیته تخصصی در دست بررسی است و به‌زودی به بانک‌های عامل معرفی می‌شوند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی بیان کرد: 2 واحد صنعتی استان مرکزی امسال بیش از 360 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید دریافت کردند.

حاجی‌پور اظهار داشت: سهمیه تسهیلات این استان امسال بیش از هفت هزار میلیارد ریال است که به‌زودی به بانک‌های عامل ابلاغ می‌شود و صنایع سنگین، متوسط و سبک می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.

وی بیان کرد: تسهیلات امسال در قالب تبصره 18 قانون بودجه و با نرخ بهره 14 درصد به متقاضیان پرداخت می‌شود و بر اساس تصمیم‌ های جدید، اختیار در حوزه تسهیلات به استان‌ها تفویض شده و اگر واحدی بیش از ‏سقف تعیین شده متقاضی تسهیلات باشد، پس از بررسی در کارگروه و تایید نیازسنجی رقم مذکور منظور می‌ شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی ادامه داد: متقاضیان می‌توانند درخواست خود را در سایت بهین یاب به آدرس www.Behinyab.ir ثبت و سپس با مراجعه به بخش اطلاعیه‌های سایت سازمان نسبت به تکمیل و ارسال پرسش‌نامه‌های تکمیلی اقدام کنند.

حاجی‌پور فزود: بیش از نیمی از صنایع استان مرکزی از سال 95 تاکنون موفق به دریافت تسهیلات اقتصادی شده‌اند که ضمن حفظ اشتغال موجود، میزان قابل توجهی اشتغال جدید ایجاد شده است.

بیش از 2 هزار و 800 واحد صنعتی کوچک، متوسط و بزرگ در نقاط مختلف استان مرکزی فعالیت می‌کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران