سازمان خصوصی سازی آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران به دست مهر درختی می نشانیم همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 316762 تاریخ : 1396/12/17-14:30:43
,11,22,
معاون پارلمانی رئیس جمهوری ازطرح قطار شهری کرمانشاه بازدید کرد

معاون پارلمانی رئیس جمهوری ازطرح قطار شهری کرمانشاه بازدید کرد

معاون پارلمانی رئیس جمهوری روز پنجشنبه به همراه استاندار کرمانشاه و جمعی از مدیران استانی از آخرین وضعیت عملیات اجرایی قطار سبک شهری کرمانشاه بازدید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، حسینعلی امیری با حضور در محل تونل فاز نخست قطار شهری کرمانشاه از مراحل تکمیل این تونل بازدید و در جریان آخرین وضعیت اجرای آن قرار گرفت.

او در این بازدید بر اهمیت تکمیل سریعتر قطار شهری و تاثیرات مثبت متعدد آن برای توسعه شهر کرمانشاه تاکید کرد.
رضا سلیمی ساسانی، مدیرعامل قطار شهری کرمانشاه نیز در این بازدید عنوان کرد: تونل فاز اول قطار شهری حد فاصل چهار بسیج و میدان آزادی به طول یک هزار و 250 متر حفر شده است و سایر اقدامات عمرانی برای تکمیل آن در حال اجرا است.
او افزود: فاز دوم این قطار شهری از میدان آزادی تا میدان فردوسی نیز آغاز شده است اما تمام تمرکز ما بر روی تکمیل فاز نخست آن است.
به گفته ساسانی تونل آزادی به سمت میدان فردوسی تا محله جلو خان حفر شده است.
ساسانی در پاسخ سوال معاون رئیس جمهوری در مورد شباهت تونل قطار شهری کرمانشاه با مترو تهران نیز گفت: تونل مترو کرمانشاه مشابه به مترو تهران است.
مهرداد سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه نیز در جریان این بازدید گفت: بهره برداری از قطار شهری کرمانشاه به معنی کاهش قابل توجه بخش زیادی از سفرهای درونی شهر با خودرو است که کمک شایانی به ترافیک و جا به جایی شهروندان می کنند.
پروژه قطار شهری کرمانشاه در 2 بخش هوایی و زیرزمینی به طول 13 کیلومتر از میدان معلم طاق بستان تا میدان فردوسی اجرا می شود.
شهر کرمانشاه حدود یک میلیون نفر از جمعیت 2 میلیون نفری استان را در خود جای داده است.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 235
رمزت رو فریاد بزن بانک صنعت و معدن هفدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصاد نوین پست بانک ایران موسسه اعتباری ملل بانک خاورمیانه