جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517080 تاریخ : 1399/05/11-17:39:58
,10028,
معافیت مددجویان کمیته امداد از هزینه های صدور پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خبر داد:

معافیت مددجویان کمیته امداد از هزینه های صدور پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: با اعلام وزارت کشور، مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی از پرداخت هزینه های صدور پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری و دهیاری معاف شدند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین خدرویسی با اشاره به پیش بینی های قانونی در برنامه ششم توسعه کشور برای ارائه برخی معافیت ها به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی افزود: وزارت کشور به تازگی در نامه ای به استانداران سراسر کشور، معافیت های قانونی برای مددجویان را ابلاغ کرده است.

وی ادامه داد: براساس این ابلاغ، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی از پرداخت هزینه های صدور پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری معاف شده اند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد تاکید کرد: این معافیت ها همچنین هزینه های انشعاب آب، فاضلاب، برق و گاز برای واحدهای مسکونی اختصاص یافته به آنان برای یک نوبت را شامل می شود.

خدرویسی گفت: این قانون از سوی استانداری ها به شهرداری ها، دهیاری ها و دیگر دستگاه های اجرایی در استان های مختلف ابلاغ شده و اجرایی شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران