تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515962 تاریخ : 1399/04/24-16:50:32
,10025,
معارفه معاون فروش و بازاریابی بیمه البرز برگزار شد

تشکیل معاونت جدید با دستور مدیرعامل:

معارفه معاون فروش و بازاریابی بیمه البرز برگزار شد

معاونت فروش وبازاریابی شرکت بیمه البرز با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیران این شرکت معرفی شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، مدیرعامل این شرکت در آیین معارفه معاونت جدید فروش و بازاریابی با تاکید بر این که بازاریابی و فروش از مقوله های بسیار مهم در کسب و کار است، گفت: متاسفانه به خاطر عدم توجه به این مقوله مهم، هر ساله شرکت های بیمه بیمه گزاران قبلی خود را از دست می دهند.

محسن پورکیانی اعلام کرد: اولویت اول بیمه البرز ایجاد رضایت و تقویت رابطه با مشتریان است که در نهایت به وفاداری و حفظ و ماندگاری بیمه گزار می انجامد.

وی با بیان این که شرکت بیمه البرز یک سازمان مشتری محور است، گفت: بر این اساس ساماندهی و اصلاح امور در جهت افزایش رضایتمندی مشتری یکی از استراتژی های مهم بیمه البرز قرار گرفته است لذا به تازگی معاونت جدید فروش و بازاریابی با هدف نظارت بر واحدهای متولی حوزه فروش، مدیریت توسعه بازار، مدیریت های امور شعب و بیمه های عمر تشکیل شد و غلامحسین آقاخانی که مدیری پاکدست، حرفه ای و منظم است به عنوان معاونت بازاریابی و فروش منصوب شد.

نایب رییس هیات مدیره درعین حال تاکید کرد: مشتری سزاوار بالاترین توجهات و دریافت بیشترین و بهترین خدمات است و بر همین اساس مشتری مداری و ارایه بهتری خدمات به بیمه گزاران، ماموریت کلیدی بیمه البرز است.

مدیرعامل بیمه البرز همچنین به تغییر ساختار سازمانی این شرکت اشاره کرد و گفت: با درایت و همراهی هیات مدیره خوشبختانه به سرعت مشکل ساختار سازمانی رفع شد و ساختار سازمانی جدید با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان و ماندگاری و وفاداری آنها به شرکت و فروش بیمه های خرد به ویژه بیمه های زندگی تصویب و تشکیل شد.

حمید رضا توسلی، عضو هیات مدیره بیمه البرز هم در آیین معارفه معاونت بازاریابی و فروش و رونمایی از ساختار سازمانی جدید این شرکت، گفت: واحد فروش، ویترین بنگاه های تجاری است و مهم ترین رکن شرکت های بیمه بخش فروش آنها است.

وی ادامه داد: لازمه مشتری مداری و افزایش فروش بیمه نامه، تشکیل معاونت فروش و بازاریابی است که بحمدالله با پیشنهاد مدیرعامل به سرعت تشکیل این معاونت در هیات مدیره تصویب شد. امیدوارم با تشکیل این معاونت، هماهنگی بیشتری بین شعب و شبکه فروش شرکت ایجاد شود و در نهایت فروش بیمه های خرد افزایش یابد.

وی توضیح داد: هم اکنون بیمه البرز در بخش فعالیت بیمه ای دارای سه معاونت فنی، برنامه ریزی و فناوری اطلاعات و بازاریابی و فروش است که برنامه ریزی، فروش و نظارت بر اجرای درست برنامه های مدون شرکت از وظایف این سه معاونت است و این سه معاونت باید با هماهنگی با هم شرکت را به اهداف مورد نظر در بخش تولید حق بیمه برسانند.

این گزارش حاکی است، در این آیین مدیرعامل بیمه البرز حکم معاونت فروش و بازاریابی این شرکت را به غلامحسین آقاخانی اعطا کرد و از ساختار سازمانی جدید این شرکت رونمایی کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 221
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران