در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520317 تاریخ : 1399/07/07-13:18:56
,10025,
معارفه مدیر توسعه بازار و رییس مجتمع اشخاص بیمه البرز برگزار شد

معارفه مدیر توسعه بازار و رییس مجتمع اشخاص بیمه البرز برگزار شد

معارفه مدیر توسعه بازار و رییس مجتمع تخصصی اشخاص شرکت بیمه البرز به صورت همزمان با حضور قائم مقام و معاونان مدیرعامل این شرکت برگزار شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، احمد صفرزاده، معاون فنی این شرکت در جلسه معارفه یاسر نوذری، رییس مجتمع تخصصی اشخاص با قدردانی از رییس قبلی این مجتمع که به مدیریت توسعه بازار منصوب شده است، گفت: در سال گذشته در مجتمع اشخاص 32 هزار فقره پرونده خسارت درمان در بخش بیمارستانی و 730 هزار فقره پرونده در بخش پاراکلینیکی تشکیل شد و نزدیک به 35 درصد پورتفوی شرکت را به خود اختصاص داد که حاکی از نقش اساسی این مجتمع در جذب پورتفوی کل شرکت است.

غلامحسین آقاخانی، معاون بازاریابی و فروش بیمه البرز نیز در این جلسه با اشاره به این که تغییر جزو الزامات هر سازمانی است، گفت: خوشبختانه مدیریت بیمه های اشخاص و مجتمع تخصصی اشخاص عملکرد خوبی داشته و همکاران این بخش به عنوان ویترین شرکت با ارایه بهترین خدمات به مشتریان و ایثار و کلان نگری سبب جذب پورتفوی در رشته های دیگر شده اند.

سعید حاجیان، مدیر امور شعب و شبکه فروش بیمه البرز ضمن ابلاغ حکم های انتصاب مدیر توسعه بازار و رییس مجتمع تخصصی اشخاص، گفت: موفقیت یک سازمان در گرو همکاری جمعی کل کارکنان است و اگر امروز عملکرد مجتمع اشخاص موفقیت آمیز است حاصل تلاش جمعی تمامی همکاران این مجتمع است.

وی تاکید کرد: همکاران مجتمع تخصصی اشخاص وظیفه خطیری دارند چون با افراد نیازمند درمان که به دلیل بیماری خود یا وابستگان دچار آسیب های روحی و حتی معیشتی شده اند، در ارتباط هستند و صبر و سعه صدر همکاران در این بخش ستودنی است.

وی خطاب به کارکنان مدیریت بیمه های اشخاص و مجتمع تخصصی اشخاص با قدردانی از آنان در هفت ماه گذشته، گفت: فعالیت شما در این شرایط سخت ناشی از شیوع کرونا بسیار دشوار است چون در کنار کادر درمانی مراکز درمانی با ارایه سریع بهترین خدمات در بخش بیمه های درمانی، تالم بیماران مبتلا و خانواده های درگیر این بیماری را کاهش داده اید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 185
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران