صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518803 تاریخ : 1399/06/12-14:54:20
,11,
مطالبات پیمانکاران ایرانی از دولت عراق هر 4 ماه یک بار پیگیری شود

با ابلاغ معاون اول رئیس جمهور

مطالبات پیمانکاران ایرانی از دولت عراق هر 4 ماه یک بار پیگیری شود

معاون اول رئیس جمهور مصوبه هیئت دولت مبنی بر تمدید 2 سال دیگر به بازپرداخت تسهیلات صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی به عراق را برای اجرا ابلاغ کرد.

به گزارش بانک و صنعت، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور مصوبه هیئت دولت مبنی بر اصلاح مصوبه سال 94 هیئت دولت در خصوص اعطای تسهیلات 200 میلیون دلاری حمایت از صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران به کشور عراق را برای اجرا به وزارت خانه های صمت، خارجه، اقتصاد و بانک مرکزی ابلاغ کرد.

بر اساس این مصوبه، دوره بازپرداخت تسهیلات مذکور برای مدت 2 سال تمدید می شود.

همچنین بر اساس این مصوبه، ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران با عراق و سوریه موظف شد با همکاری سازمان توسعه تجارت، وزارت خارجه و انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی، هر 4 ماه یک بار گزارش مربوط به پیگیری وصول مطالبات و خسارات پیمانکاران ایرانی از دولت عراق را به دولت و هیئت وزیران ارائه کند.

ضمن اینکه هزینه های ناشی از تمدید ضمانت نامه، سود سنوات قبل از تمدید و دیگر هزینه های پیمانکاران به حساب بدهی های آنها منظور و همزمان با تسویه حساب از آنها اخذ شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 178
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران