صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520199 تاریخ : 1399/07/05-17:36:52
,1,
مطالبات معوق بانک با سرعت چشمگیری در حال کاهش است

رییس هیئت مدیره بانک دی:

مطالبات معوق بانک با سرعت چشمگیری در حال کاهش است

نصرت الله شهبازی، رییس هیئت مدیره بانک دی در بازدید از شعبه قائم مقام فراهانی بر لزوم افزایش سرعت و دقت در وصول مطالبات معوق تاکید کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک دی، نصرت الله شهبازی در این بازدید، بازگشت منابع غیرجاری را عامل افزایش قدرت تسهیلات دهی بانک دانست و گفت: با این اقدام علاوه بر حفظ منافع بانک و سهامداران، مشتریان بیشتری نیز می توانند از تسهیلات بانک دی بهره مند شوند.
وی افزود: خوشبختانه با تلاش شبانه روزی همه همکاران، مطالبات معوق با سرعت چشمگیری در حال کاهش است و نسبت مطالبات غیرجاری به کل تسهیلات پرداختی بانک با شیب مناسبی به سمت نقطه مطلوب حرکت می کند.
شهبازی همچنین با بررسی عملکرد این شعبه در سال جاری، راهنمایی های لازم برای دستیابی به اهداف بانک و شاخص های برنامه عملیاتی این شعبه را به کارکنان ارائه کرد.
رییس هیئت مدیره بانک دی خدمت رسانی به همه مشتریان به ویژه خانواده شهدا و ایثارگران را مایه مباهات بانک دانست و اظهار کرد: مشتریان باید از خدمت رسانی بانک دی، رضایت حداکثری داشته باشند چون تنها با پایبندی به اصل مشتری مداری می توان بانک را به جایگاه واقعی اش رساند.
در این بازدید که عبدالرضا سیف، مشاور مدیرعامل در امور بازرسی و مجتبی دهاقین، رییس اداره امور شعب 2 نیز حضور داشتند، رییس و کارکنان شعبه به طرح مسائل و دغدغه های خود پرداختند.



ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران