تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311900 تاریخ : 1396/10/02-12:15:36
,1,
مطالبات غیر جاری عارضه نظام بانکی است

مدیرعامل بانک رفاه:

مطالبات غیر جاری عارضه نظام بانکی است

مدیر عامل بانک رفاه گفت: مطالبات غیرجاری عارضه نظام بانکی است و باید برای مدیریت و حل آن برنامه داشته باشیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک رفاه، دکتر سهمانی در همایش رؤسای شعب بانک رفاه با بیان این مطلب اظهار داشت: در نظام بانکی به صورت کلی سه عدم تعادل وجود دارد؛ نبود تعادل در سود و زیان، نبود تعادل در ترازنامه و نبود تعادل در مدیریت نقدینگی سه حوزه ای است که نیازمند توجه و مراقبت بیش از پیش هستند.

مدیر عامل بانک رفاه در ادامه افزود: رؤسای شعب مجریان استراتژی ها و برنامه های بانک هستند که با اقدامات خود نقش مهم و اثر بخشی در موفقیت بانک ایفا می کنند.

وی ادامه داد: نقش و جایگاه رؤسای شعب در توسعه و تعالی بانک، بسیار حساس و تعیین کننده است و آنها مسئولیت دارند در شعب خود ارزش خلق کنند.

دکتر سهمانی با اشاره به اینکه بانک رفاه تنها بانک اجتماعی کشور به شمار می رود، اظهار داشت: بانک رفاه به دلیل رسالت ویژه ای که دارد با طیف متنوعی از جامعه که بخش بزرگی از مخاطبان سازمان تأمین اجتماعی را تشکیل می دهند، ارتباط و تعامل دارد. این مشتریان نیازها و خدمات ویژه ای مطالبه می کنند که باید به درستی شناسایی شود و در مسیر تحقق مطلوب آن گام برداریم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 202
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران