در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512392 تاریخ : 1399/02/17-15:43:28
,10028,
مطالبات بیمارستان های دولتی از تأمین اجتماعی کاملا به روز است

دکتر مصطفی سالاری:

مطالبات بیمارستان های دولتی از تأمین اجتماعی کاملا به روز است

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: مطالبات بیمارستان های دولتی از تأمین اجتماعی کاملا به روز است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر مصطفی سالاری در جلسه ای که با حضور معاون اول رئیس جمهور در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهار داشت: با آخرین پرداختی انجام شده در هفته گذشته، مطالبات بیمارستان های دولتی کاملا به روز شده و پرداخت ها مطابق قانون در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی درباره مطالبات مراکز درمانی غیر دولتی طرف قرارداد با این سازمان نیز گفت: از ماههای پایانی سال گذشته درحال پرداخت مطالبات این مراکز هستیم و تأخیر در پرداخت مطالبات از 18 ماه به 4 ماه رسیده است.

سالاری اظهار امیدواری کرد: امیداریم با برنامه ریزی انجام شده تا نیمه سال جاری وضعیت پرداخت مطالبات مراکز درمانی غیر دولتی نیز به روز شود.

وی به ضرورت تلخیص بخشنامه های سازمان تأمین اجتماعی اشاره کرد و گفت: واحدهای اجرایی سازمان تأمین اجتماعی سراسر کشور بر اساس حدود 2هزاربخشنامه فعالیت می کنند که با تنقیح و تلخیص این بخشنامه ها امیدواریم تا شهریور ماه سال جاری بتوانیم تعداد بخشنامه ها را به 60 مورد کاهش دهیم.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، سطح بندی خدمات درمانی این سازمان را از دیگر برنامه های مهم در راستای برقراری عدالت در دسترسی به خدمات درمانی در سطح کشور برشمرد و گفت: این کار با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت بهداشت انجام خواهد شد.

سالاری افزود: با توجه به ظرفیت های موجود مراکز درمانی در اختیار سازمان تأمین اجتماعی و وزارت بهداشت متناسب با نیاز هر منطقه برای افزایش ظرفیت مراکز موجود و یا احداث مراکز جدید تصمیم گیری می شود.

وی از طرح ویژه مدیران آینده برای انتصاب مدیران در سازمان تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: به منظور تحقق شایسته سالاری و انتخاب بهترین افراد برای انتصاب در سمت های مدیریتی آزمون کتبی از طریق سازمان سنجش در بین حدود 7هزار نفر از همکاران متقاضی برگزار شد که نتیجه این آزمون در کنار مصاحبه های تخصصی و سوابق شغلی کارکنان مبنای انتصاب افراد در پست های مدیریتی خواهد بود و تا کنون 150 انتصاب بر اساس همین معیارها انجام شده است.

سالاری با بیان اینکه مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی عملکرد موفقی در زمینه ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا داشته اند، گفت: حدود 16 هزار بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های سازمان تأمین اجتماعی بستری شدند و میزان مرگ و میر ناشی از کرونا در بیمارستان های تأمین اجتماعی نشانه موفقیت بخش درمان این سازمان در خدمت رسانی به بیماران است.

وی اظهار امیدواری کرد که متناسب با خدمات ارائه شده به بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان های تأمین اجتماعی، بخشی از منابع مالی هزینه شده برای این بیماران از سوی دولت به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران