بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508889 تاریخ : 1398/12/13-10:32:33
,5,
مصرف آب آشامیدنی 30 درصد افزایش یافت

معاون آب و آبفای وزیر نیرو؛

مصرف آب آشامیدنی 30 درصد افزایش یافت

معاون آب و آبفای وزیر نیرو در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: مصرف آب آشامیدنی با توجه به شیوع بیماری کرونا در برخی نقاط کشور تا 30 درصد افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، قاسم تقی زاده خامسی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: هرسال در این روزهای سال سرانه مصرف آب در کشور به دلیل خانه تکانی افزایش می یابد اما امسال علاوه بر این با همه گیر شدن بیماری ویروسی جدید، در برخی نقاط مصرف آب آشامیدنی افزایش یافته است. 

وی ادامه داد: ظرفیت تصفیه خانه‌ها محدود است و برای جلوگیری از کمبود آب آشامیدنی، ضمن تاکید بررعایت اصول بهداشتی به خصوص شستن دست‌ها، باید در مصرف آب در سنت خوب خانه تکانی دقت کرد تا همه ایرانیان بتوانند از آب شرب مطلوب بهره‌مند شوند.

معاون وزیر نیرو در ادامه ضمن  اشاره به سیزده اسفند که روز ملی آب نام‌گذاری شده است، نوشت: همایش این روز ملی با شعار" آب، تغییر اقلیم و مسوولیت اجتماعی" با توجه به ضرورت اقدام‌های پیشگیرانه برگزار نخواهد شد، اما مسوولیت اجتماعی ما به قوت خود باقی است.

تقی زاده خامسی افزود: به لطف پروردگار بارندگی‌های امسال کاهش تجمعی بارش در سطح کشور نسبت به پارسال را جبران کردو نسبت دوره  درازمدت 51 ساله را به 22 درصد افزایش داد.

وی نوشت: میزان ذخایر سدها با پارسال برابر شده است.

معاون وزیر نیرو ادامه داد: یقین دارم همچنان که مردم با همدلی و همبستگی ملی در مقابل کرونا ویروس امیدوارانه مقاومت می‌کنندتا آن را شکست دهند، به تقاضای تلاشگران بخش آب کشور نسبت به مدیریت بهتر مصرف پاسخ مثبت خواهند داد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 182
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران