زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520951 تاریخ : 1399/07/16-16:51:58
,5,
مشترکان برق اطلاعات خود را در صورت تغییر بروزرسانی کنند

شرکت توزیع برق تهران:

مشترکان برق اطلاعات خود را در صورت تغییر بروزرسانی کنند

مشترکان برق در صورت تغییر محل کار یا سکونت می توانند اطلاعات مربوط به اشتراک برق مورد استفاده خود را با ارسال پیامک و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مناطق برق، اصلاح کنند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت نیرو، با توجه به ارسال قبوض برق به شکل الکترونیکی، ضروری است مشترکان تهرانی در صورت تغییر در محل کار یا سکونت، با لغو شماره اشتراک قبلی و ثبت شماره اشتراک محل جدید، اطلاعات مربوط به قبض برق خود را به روز کنند.

د رهمین ارتباط، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در اطلاعیه ای اعلام کرد: به منظور تسهیل فرایند اصلاح اطلاعات فردی، مشترکان تهرانی می توانند بدون مراجعه حضوری به مناطق برق و با ارسال پیامک حاوی شناسه قبض برق به سرشماره 10001521، اطلاعات مربوط به اشتراک مورد استفاده خود را به روز کنند.

به این منظور با اضافه کردن 2* به انتهای رقم شناسه قبض، ارسال اطلاعات مربوط به اشتراک مورد نظر برای آنان، لغو شده و در صورت اضافه کردن 1* به انتهای شناسه قبض، اشتراک مزبور به عنوان اشتراک جدید مورد استفاده، ثبت خواهد شد.

همچنین در صورت ارسال پیامک حاوی عدد صفر به همین سرشماره، مشخصات همه اشتراک های برق متصل به شماره تلفن ارسال کننده پیامک و در صورت ارسال علامت سوال، شرح توضیحات چگونگی دریافت خدمات، برای شخص، ارسال خواهد شد.

گفتنی است؛ مشترکان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ می توانند با ارسال شناسه قبض خود به سرشماره 10001521، آخرین صورت حساب برق مصرفی خود را نیز مجدداً دریافت کنند.

بر اساس این اطلاعیه، مشترکان تهرانی که اطلاعات مربوط به اشتراک برق ملک خود را در اختیار ندارند نیز کافی است تا با شناسایی کنتور برق مورد استفاده خود، مراجعه به درگاه اینترنتی شرکت توزیع برق تهران بزرگ به نشانی www.tbtb.ir بخش (خدمات صورت حساب قبض)، تنظیم شیوه جستجو بر اساس (شماره ساختمانی) و وارد کردن شماره بدنه ثبت شده روی بدنه کنتور ملک خود، قبض برق و همه اطلاعات مربوط به اشتراک ملک خود را مشاهده کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 165
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران