در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514265 تاریخ : 1399/03/22-12:45:57
,1,
مشارکت کارکنان بانک کارآفرین در کمپین اهدای خون

مشارکت کارکنان بانک کارآفرین در کمپین اهدای خون

در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون، کارکنان بانک کارآفرین در کمپین اهدای خون مشارکت کردند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی، تیم سیار سازمان انتقال خون جهت خون گیری در بانک کارآفرین استقرار یافت و کارکنان این بانک نسبت به اهدای خون خود اقدام کردند.

بر اساس این گزارش، در این کمپین که با هدف بالا بردن روحیه ایثار و از خودگذشتگی صورت گرفت، مدیران بانک کارآفرین نیز در کنار سایر همکاران، در این اقدام خداپسندانه شرکت کردند.

محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک کارآفرین ضمن مشارکت در این طرح اظهار داشت: «حضور روحیه بخش کارکنان بانک کارآفرین در این طرح، جلوه هایی از هم نوع دوستی را به نمایش گذاشت. احسان و نیکوکاری از سنت های پسندیده در فرهنگ ایرانیان است که اهدای خون یکی از جلوه های آن به شمار می رود.»

آرزو درویشی پزشک سازمان انتقال خون ضمن تشکر از کارکنان بانک کارآفرین برای حضور در این طرح گفت: نیاز به خون همیشه وجود دارد و با توجه به شرایط پیش آمده در اثر شیوع ویروس کرونا، بیشتر از همیشه احساس می شود. چنین حرکت های جمعی نشان همبستگی اجتماعی و شایسته تقدیر است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران