در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520546 تاریخ : 1399/07/10-14:22:24
,25,
«مس آباد» را پس از این در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس خبر داد

«مس آباد» را پس از این در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

«حیدر ضیغمی» با اشاره به این که مجله کودک ونوجوان «مس آباد» ضمیمه دوماهنامه «عصر مس»، رسانه مکتوب صنعت مس ایران است، گفت: پس از این، فرزندان کودک ونوجوان کارکنان و بازنشستگان شرکت ملی صنایع مس ایران و همه علاقه مندان حوزه کودک ونوجوان می توانند در شبکه های اجتماعی نیز مس آباد را دنبال کنند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شرکت ملی صنایع مس ایران، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران با بیان این که مس آباد در راستای رهنمودهای دکتر «اردشیر سعدمحمدی»، مدیرعامل شرکت مس در زمینه ضرورت تعهد به مسئولیت های اجتماعی نسبت به ذی نفعان و خانواده های پرسنل منتشر می شود، افزود: حضور مس آباد در شبکه های اجتماعی فرصتی است برای ایجاد ارتباط بیشتر، بهتر و آسان تر با خانواده های پرسنل و بازنشستگان شرکت ملی صنایع مس ایران و ایجاد ارتباطی صمیمی با والدین و فرزندان خانواده بزرگ صنعت مس که در اعتلای این صنعت بزرگ و توسعه آن نقشی اساسی دارند.

به گفته ضیغمی معرفی هرچه بیشتر مجله مس آباد و همچنین ایجاد امکان دسترسی بهتر به نوشته ها و آثار کودکان ونوجوانان برای مجله از دیگر اهداف حضور مس آباد در شبکه های اجتماعی است.

مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی همچنین به بخش ها و موضوعات متنوع صفحات مجازی مس آباد اشاره کرد و ادامه داد: معرفی کتاب، شعرخوانی، قصه گویی، آثار ادبی، کاردستی، مسابقه، معرفی ها و... ازجمله موضوعاتی است که خوانندگان مجله می توانند در فضای مجازی مس آباد دنبال کنند. همچنین مخاطبان می توانند تصاویر نقاشی ها، نوشته ها، کاردستی ها، فیلم ها و سایر آثار زیبای خود را ازطریق این شبکه های مجازی با ما به اشتراک بگذارند.

گفتنی است از این پس مجله کودک ونوجوان مس آباد در آدرس های https://t.me/mesaabaad و http://www.instagram.com/mesaabaad برای عموم علاقه مندان قابل دسترسی است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران