در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518495 تاریخ : 1399/06/05-16:45:14
,15,
مسئولیت اجتماعی مبین نت برای حمایت از دانش آموزان کم برخوردار

مسئولیت اجتماعی مبین نت برای حمایت از دانش آموزان کم برخوردار

شرکت ارتباطات مبین نت در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود با همکاری موسسه نیکوکاری و حمایت تحصیلی بنیاد دانش، دفاتر این بنیاد در استان سیستان و بلوچستان را به اینترنت رایگان و تجهیزات کامپیوتری مجهز کرده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شرکت ارتباطات مبین نت، این پروژه با شعار «ارتباط سبز برای ایران» در سه شهر زاهدان، زابل و سراوان، امکان ارتباط با معلمان و مشاوران تحصیلی را برای دانش آموزان نیازمند حمایت مهیا کرده است. مراسم افتتاح سه دفتر بنیاد دانش در مراسمی با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت ارتباطات مبین نت و جمعی از مدیران ارشد بنیاد دانش از طریق برقراری ارتباط زنده با دفاتر آموزشی برگزار شد. با استفاده از این خدمات، دانش آموزان این مناطق محروم که توان مالی و حمایتی ندارند، می توانند از بروزترین امکانات آموزشی بهره مند شوند.

این پروژه در فاز اول خود با تجهیز سایت های آموزشی بنیاد دانش به امکانات آموزشی و اینترنت پرسرعت در سه شهر سراوان، زاهدان و زابل استان سیستان و بلوچستان اجرایی شده است.
افتتاح این پروژه در شهریورماه 1399، همزمانی آن با شیوع ویروس کرونا و برگزاری مدارس به صورت غیرحضوری، اهمیت آموزش آنلاین و رایگان را برای دانشجویان مستعد استان های محروم را دوچندان کرده است. طرح ارائه 100 گیگ اینترنت هدیه به همراه نصب رایگان مودم همزمان با تجهیز دفاتر بنیاد دانش در شهر زاهدان برای مشترکین جدید مبین نت اجرا می شود.

مبین نت در نظر دارد تا در راستای ادامه پروژه «ارتباط سبز برای ایران» فازهای آتی را به صورت سراسری در کشور گسترش دهد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران