تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311641 تاریخ : 1396/09/28-17:46:24
,1,
مساعدت بانک صادرات ایران در خراسان شمالی زمینه ساز اشتغال 667 نفر شد

مساعدت بانک صادرات ایران در خراسان شمالی زمینه ساز اشتغال 667 نفر شد

بانک صادرات ایران در راستای حمایت از رونق تولید و اشتغالزایی در خراسان شمالی با تخصیص بیش از 286 میلیارد ریال تسهیلات در شش ماه اول سال 96، شرایط اشتغال 667 نفر را فراهم کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای عمل به اهداف اقتصاد مقاومتی، طی6 ماه منتهی به پایان شهریور سال 96 در خراسان شمالی با اعطای 286 میلیارد ریال تسهیلات به 7 واحد تولیدی در شهر های مختلف  استان موجب اشتغال مستقیم543 نفر و اشتغال غیر مستقیم 124 نفر شد. 

بنا بر این گزارش، این بانک همچنین با اعطای 193 فقره تسهیلات بالغ بر 119 میلیارد ریال به اقشار ویژه، قدم مهمی در راستای تکریم خانواده های محترم شهدا، جانبازان و ایثار گران در این استان برداشته است.
علاوه بر این طی این مدت 1359 فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه در این استان بالغ بر 141 میلیارد ریال توسط بانک صادرات ایران پرداخت شده است.
همچنین با استناد به ابلاغیه جدید سهمیه وام قرض الحسنه مشاغل خانگی مصوبه شورای پول و اعتبار مبنی بر افزایش سقف این وام تا 200 میلیون ریال، برای معرفی شدگان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پرداخت 109 فقره وام توسط بانک صادرات استان خراسان شمالی آغاز شده که برابر همین تعداد بر میزان اشتغالزایی های بانک صادرات ایران در خراسان شمالی افزوده خواهد شد.
شایان ذکر است، مانده سپرده های ریالی و ارزی بانک صادرات ایران در استان خراسان شمالی تا پایان شهریور ماه سال 96 بالغ بر 6686 میلیارد ریال بوده که بیش از 15 درصد مانده سپرده های کل نظام بانکی در این استان به حساب می آید. همچنین مانده تسهیلات بانک طی این مدت در استان از 4038 میلیارد ریال فراتر رفته است. 



ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 196
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران