زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490168 تاریخ : 1398/06/09-11:40:04
,17,22,
مردم با پرداخت مالیات به آبادانی کشور کمک کنند

امام‌جمعه موقت کرمان:

مردم با پرداخت مالیات به آبادانی کشور کمک کنند

امام‌جمعه موقت کرمان اظهار داشت: مردم با پرداخت مالیات به آبادانی کشور کمک کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سازمان امور مالیاتی، حجت‌الاسلام عرب پور، امام‌جمعه موقت کرمان در خطبه‌های نماز جمعه با تأکید بر اهمیت و جایگاه مالیات اظهار داشت: مأموران مالیاتی باید مراقب باشند که حقی از مردم در خصوص دریافت مالیات ضایع نشود.
حجت‌الاسلام عرب پور خاطرنشان کرد: بر اساس تأکید مقام معظم رهبری، همه باید در پرداخت مالیات مشارکت کنند چراکه مالیات نقش اساسی در عمران و آبادانی در حوزه‌هایی مانند آب، راه‌سازی، بهداشت و آموزش دارد.
امام‌جمعه موقت کرمان با انتقاد از هرگونه فرار مالیاتی گفت: کسانی که سعی دارند از پرداخت مالیات فرار کنند بدانند که این حق کشور برای عمران و آبادانی است و باید دین خود را ادا کنند.
وی همچنین با تأکید بر رعایت عدالت و انصاف خطاب به مأموران مالیاتی گفت: مأموران مالیاتی بایستی عدالت و انصاف را در اخذ مالیات سرلوحه کار خود قرار دهند و با رعایت حق ملت، شاهد ارائه خدمات مناسبی در عمران و آبادانی کشور باشیم.
امام‌جمعه موقت کرمان، فرهنگ‌سازی مالیاتی را یکی از بهترین راه‌ها جهت آگاه ساختن مردم دانست و افزود: آگاهی مردم از چگونگی هزینه کرد مالیات‌ها و اطلاع‌رسانی شفاف و به‌موقع به آنان می‌تواند بسیار موثر باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 185
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران