تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514597 تاریخ : 1399/03/27-17:00:06
,2,
مرحله پنجم طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری در بانک توسعه تعاون اجرا می شود

مرحله پنجم طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری در بانک توسعه تعاون اجرا می شود

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون از حضور بانک توسعه تعاون در مرحله پنجم طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، سید باقر فتاحی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون اظهار داشت: برنامه های راهبردی دولت مبتنی بر تحقق اهداف اجتماعی و افزایش سطح اشتغال در میان اقشار گوناگون جامعه می باشد. وی افزود: برنامه های اشتغال زایی در مناطق کم برخوردار جایگاه ویژه ای در برنامه های اقتصادی و اجتماعی دولت داشته است و طرح های مهمی در این حوزه ها به اجرا درآمده است.

وی با اشاره به سابقه اجرای طرح اشتغال فراگیر و موضوع تسهیلات بند الف تبصره 18 قانون بودجه به عنوان طرح های ملی و اشتغال آفرین در سطح اجتماع همچنین گفت: قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری شهریورماه 1396 در مجلس شورای اسلامی مصوب گردیده و آیین نامه اجرایی آن در آبان همان سال به دستگاه های مسئول ابلاغ گردیده است. وی افزود: این قانون با راهبری دستگاه های اقتصادی دولت به ویژه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان برنامه وبودجه کشور، صندوق توسعه ملی، وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و همکاری سایر دستگاه های بخشی طی چهار مرحله به اجرا درآمده است.

وی افزود: بانک توسعه تعاون از اواخر سال 1396 به عنوان یکی از چهار بانک های عامل این طرح همواره در پیشبرد سریع مراحل اجرایی طرح، پیشگام بوده است و این پروژه طی چهار مرحله انجام شده که بالغ بر 24 هزار میلیارد ریال تسهیلات به کارآفرینان و تعاونگران مستقر در استان های سراسر کشور پرداخت نموده است. فتاحی همچنین گفت: با اجرای مرحله پنجم طرح، میزان پرداختی بانک توسعه تعاون در این طرح به 40 هزار میلیارد ریال بالغ خواهد گردید.

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در ادامه خاطرنشان کرد: کارگروه اشتغال هر استان متولی بررسی و معرفی پرونده های تسهیلاتی طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری به مؤسسات عامل می باشد، و بانک توسعه تعاون حداکثر تعامل را با این کارگروه های استانی در جهت تسریع در بررسی، کارشناسی و پرداخت تسهیلات برقرار می کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 170
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران