زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489938 تاریخ : 1398/06/02-17:48:34
,15,
مرحله نخست نوسازی ناوگان موتوری تهران به پایان رسید

مرحله نخست نوسازی ناوگان موتوری تهران به پایان رسید

مدیر کل تامین، نگهداری و پشتیبانی شرکت ملی پست گفت: با به پایان رسیدن مرحله نخست نوسازی ناوگان موتوری نامه رسان های استان تهران، 213 موتور سیکلت تحویل شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، محمد سلگی با اشاره به اینکه روند توزیع و تحویل موتور سیکلت ها طی چهار مرحله انجام می شود و در این فرایند دو هزار و 150 موتور سیکلت توزیع خواهد شد، افزود: در مرحله نخست 550 دستگاه، مرحله دوم و سوم هر کدام 750 دستگاه و در مرحله چهارم 100 دستگاه موتور تحویل همکاران موزع می شود.

وی فرایند توزیع را براساس اولویت مراجعه موزعان به شعب بانک عنوان کرد و اظهار داشت: هر مرحله توزیع حدود دو هفته به طول خواهد انجامید و در مجموع طی دو ماه موتورسیکلت ها تحویل می شود.

مدیر کل تامین، نگهداری و پشتیبانی همچنین تصریح کرد: علاوه بر تهران، تاکنون مرحله نخست توزیع استان های آذربایجان غربی، قزوین، البرز، خراسان رضوی و اصفهان نیز تا فردا به پایان می رسد.

سلگی یکی از موانعی که روند توزیع موتورسیکلت ها را با مشکل مواجه کرده است، معطلی در روند پلاک گذاری عنوان کرد و افزود: انطباق دهی آدرس های ثبت شده، بعضا روند پلاک گذاری را زمان بر می کند.

او اظهار امیدواری کرد: با تلاش همکاران اداره کل تامین، نگهداری و پشتیبانی و سایر حوزه ها، نوسازی ناوگان موتوری در زمان مقرر انجام شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران