در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512490 تاریخ : 1399/02/20-16:37:49
,2,
مرحله سوم تسهیلات یک میلیون تومانی از سوی بانک کشاورزی واریز شد

مرحله سوم تسهیلات یک میلیون تومانی از سوی بانک کشاورزی واریز شد

با واریز مرحله سوم وام حمایتی یک میلیون تومانی توسط بانک کشاورزی، جمع تسهیلات حمایتی پرداختی توسط این بانک به بیش از 19 هزار میلیارد ریال رسید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، در اجرای برنامه حمایتی دولت برای مقابله با آثار اقتصادی کرونا بر خانوارها و طبق دستورالعمل ابلاغی بانک مرکزی، مبلغ800 میلیارد و 330 میلیون ریال تسهیلات حمایتی، روز پنجشتبه 18 اردیبهشت در قالب تسهیلات یک میلیون تومانی، به حساب 80033 سرپرست خانوار معرفی شده از سوی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی واریز شد.

این گزارش می افزاید: بانک کشاورزی تا کنون طی سه مرحله جمعا مبلغ 19117 میلیارد ریال به حساب 1911663 نفر سرپرست خانوار واریز کزده است.

شایان ذکر است واریز این مبالغ با ارسال پیامک به سرپرستان خانواری که شماره تلفن همراه آنان در سامانه های بانک کشاورزی ثبت شده است،اطلاع داده شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران