زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522767 تاریخ : 1399/09/04-11:05:10
,19,
مرحله دوم انتخابات نماینده مدیران مسئول رسانه ها با حضور 69 نامزد آغاز شد

هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت برمطبوعات

مرحله دوم انتخابات نماینده مدیران مسئول رسانه ها با حضور 69 نامزد آغاز شد

مرحله دوم هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات ساعت 11 به صورت الکترونیکی و با حضور 69 نامزد تایید صلاحیت شده در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، مرحله دوم این انتخابات که براساس تبصره 1 ماده 33 آیین نامه اجرایی قانون مطبوعات برگزار می شود تا ساعت 16 امروز 3 شنبه، 4 آذرماه 99 ادامه دارد.

بنابراین گزارش، تعداد 4044 نفر از مدیران مسئول رسانه ها که صلاحیت شان برای شرکت در انتخابات بر اساس تبصره 4 ماده 33 آیین نامه اجرایی قانون مطبوعات احراز و نام آن ها در فهرست اعلام شده در سامانه جامع رسانه های کشور قرار دارد، می توانند در انتخاب نماینده خود در هیات نظارت بر مطبوعات سهیم باشند.

نتیجه این مرحله از انتخابات نیز همانند مرحله نخست، بلافاصله پس از پایان مهلت قانونی و تایید کمیته ناظر، اعلام می شود.

حضور نمایندگان مرکز «ماهر» وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات و پلیس «فتا» در ستاد انتخابات برای افزایش ضریب امنیت انتخابات، ازجمله تمهیدات امنیتی هجدهمین دوره این انتخابات است.

مرحله نخست هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات 20 آبان ماه 99 از ساعت 10 صبح آغاز و با تایید کمیته ناظر بر انتخابات، پس از تمدید نیم ساعته در ساعت 16:30 دقیقه به پایان رسید.

حدنصاب مشارکت بالای 50 درصدی با مشارکت 2261 نفر از مدیران مسئول واجد شرایط، در مرحله نخست بدست آمد اما با توجه به صراحت آیین نامه اجرایی انتخابات، منتخب مدیران مسئول نیز بایستی اکثریت مطلق آرا را کسب نماید که این حدنصاب، با اندکی فاصله به دست نیامد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران