صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518591 تاریخ : 1399/06/06-13:43:40
,1,
مراسم یادبود مرحوم نوید حسن زاده رئیس شعبه مهرآباد جنوبی بانک کارآفرین برگزار شد

مراسم یادبود مرحوم نوید حسن زاده رئیس شعبه مهرآباد جنوبی بانک کارآفرین برگزار شد

مراسم یادبود مرحوم نوید حسن زاده رئیس شعبه مهرآباد جنوبی بانک کارآفرین با حضور مدیران ارشد و کارکنان این بانک و خانواده آن مرحوم برگزارشد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، در این مراسم دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل این بانک ضمن عرض تسلیت به خانواده آن مرحوم و کارکنان بانک کارآفرین گفت: درگذشت ایشان ضایعه دردناکی بود که تمامی همکاران را متاًثر کرد. از طرف تمامی همکاران فقدان این همکار خوب و دلسوز را به خانواده محترم ایشان تسلیت و تعزیت می گویم.

وی خاطرنشان کرد: مرحوم حسن زاده از همکاران بسیار خوب و پاکدست ما بودند و طی مدت حضور در بانک کارآفرین منشاء خدمات خیر زیادی بودند و عملکرد بسیار خوبی از خود ارائه دادند.

دکتر فرزین افزود: ایشان همکاری شریف، مسئولیت پذیر و مهربان بودند که یاد و خاطره ایشان در میان همکاران به خوبی به یادگار خواهد ماند.

وی تصریح کرد: در برابر مشیت الهی چاره ای جز صبر و بردباری نیست و همه ما باید این را بپذیریم و به رضای خداوند راضی باشیم. امیدوار هستم فرزندان ایشان با پیروی از ویژگی های شخصیتی مثبت ایشان، روح آن مرحوم را شاد کنند.

دکتر احمد بهاروندی عضو هیات مدیره و معاون توسعه سرمایه انسانی نیز طی سخنانی ضمن عرض تسلیت فقدان مرحوم حسن زاده خاطرنشان کرد: ایشان همکاری شریف، دلسوز و متعهد بود و درگذشت ایشان ضایعه بزرگی برای خانواده و همکاران آن مرحوم است.

وی همچنین تصریح کرد: چاره ای جز صبر و رضا در برابر مشیت الهی نیست و بر اساس آیات قرآنی اگر مصیبتی به مومنان وارد می شود، باید در برابر مشیت و تقدیر الهی صبر پیشه کنند.

وی همچنین افزود: تنها ذات اقدس باری تعالی باقی است، همه ما دیر یا زود از دنیا خواهیم رفت و چه بهتر که همه از ما به نیکی یاد کنند.

وی همچنین گفت: مراسم بزرگداشت یاد و خاطره این همکار خوب با دهه ابتدایی محرم مصادف شده است. از ائمه اطهار و امام حسین (ع) استدعا داریم به برکت وجود مبارکشان، روح این مرحوم مورد مغفرت الهی قرار گیرد.

در بخش دیگری از این مراسم یادبود، مهدی سیف علیشاهی عضو هیات مدیره بانک کارآفرین طی سخنانی خاطرنشان کرد: درگذشت همکار خوب ما زنده یاد حسن زاده برای همه همکاران ضایعه بزرگی بود و موجب تألم و تأثر همه همکاران بانک کارآفرین گردید .

وی همچنین گفت: مصیبت از دست دادن مرحوم حسن زاده برای خانواده محترم ایشان و همه همکاران بسیار بزرگ است، اما چاره ای جز صبر و رضا و بردباری در برابر تقدیر الهی وجود ندارد. خانواده بانک کارآفرین و تک تک همکاران محترم در غم از دست دادن ایشان با خانواده محترم حسن زاده شریک هستند و صحت، سلامتی و شادی را برای آنان از خداوند متعال خواستار هستند .

گفتنی است در پایان این مراسم از خانواده مرحوم حسن زاده تجلیل به عمل آمد و لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود توسط مدیر عامل و اعضای هیات مدیره به آنان اعطا گردید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 185
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران