سازمان خصوصی سازی طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 308379 تاریخ : 1396/08/17-12:00:19
,15,16,
مراسم قرعه کشی فوتسال جام22 بهمن برگزار شد

مراسم قرعه کشی فوتسال جام22 بهمن برگزار شد

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: مراسم قرعه کشی فوتسال جام 22 بهمن، ویژه همکاران ستادی شرکت پرداخت الکترونیک سداد در تاریخ 16 آبان 96 برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، مسئولین و نمایندگان تیم های مختلف در این مراسم حضور داشتند و جدول مسابقات را به قید قرعه مشخص کردند.

این مسابقات از چهارشنبه مورخ 24 آبان 96 آغاز می شود و تا 13 هفته ادامه می یابد.10 تیم حاضر در این مسابقات در دو گروه متشکل از 5 تیم با هم به رقابت می پردازند و از هر گروه دو تیم به مرحله بعد راه می یابند و در پایان جوایز نفیسی به تیم های برتر تعلق خواهد گرفت.

زمان برگزاری مسابقات در روزهای تعیین شده، بازی اول ساعت 20:30 دقیقه و بازی دوم ساعت 21:00 خواهد بود.
محل برگزاری مسابقات نیز سالن ورزشی دانشگاه شهید رجایی به آدرس لویزان، خیابان شهید شعبانلو است.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 230
کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه