در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518976 تاریخ : 1399/06/16-10:10:31
,17,
مذاکرات ایران و روسیه در بخش خودرو پیشرفت محسوسی نداشت

مذاکرات ایران و روسیه در بخش خودرو پیشرفت محسوسی نداشت

مشاور امور بین الملل سازمان توسعه تجارت آخرین وضعیت مذاکرات خودرویی ایران و روسیه را تشریح کرد.

به گزارش بانک و صنعت، میرهادی سیدی افزود: در مذاکراتی که با هیات اوراسیا داشتیم مقرر شد، موضوع همکاری های خودرویی در مذاکرات خودروسازان دو طرف بررسی شود و از مذاکرات رسمی خارج شود.

مشاور امور بین الملل سازمان توسعه تجارت ادامه داد: خودروسازان ایرانی و روسی نشست هایی را در این باره برگزار کردند، اما مذاکرات در سطح همین نشست ها باقی ماند و پیشرفت محسوسی در نشست های دو طرف حاصل نشد.

وی در این باره که خبرگزاری ها‏، پایگاه ها و کانال های خبری هفته گذشته به نقل از وی خبر از آغاز همکاری های خودرویی ایران و روسیه داده بودند گفت: هیچ پیشرفت عملی در مذاکرات برای آغاز همکاری های خودرویی دو طرف حاصل نشده و موارد مطرح شده ناشی از برداشت نادرست خبرنگار و پایگاه خبری مربوط از صحبت های اینجانب در سال گذشته بوده که هفته گذشته دوباره بازنشر شده است.

گفتنی است هفته گذشته برخی خبرگزاری ها‏، کانال ها و پایگاه های خبری به نقل از سیدی از آغاز همکاری های خودرویی ایران و وروسیه خبر داده بودند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 179
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران