صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517755 تاریخ : 1399/05/23-12:15:02
,25,
مدیر مجتمع مس آذربایجان: عملیات اکتشافی در محدوده های مستعد شمال غرب با تمام توان دنبال می شود

مشاور مدیرعامل شرکت مس از کارگاه آماده سازی نمونه و انبارهای مغزه اکتشافات بازدید کرد

مدیر مجتمع مس آذربایجان: عملیات اکتشافی در محدوده های مستعد شمال غرب با تمام توان دنبال می شود

حیدر ضیغمی، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران، «علی بیات ماکو»، مدیر مجتمع مس آذربایجان و «شهریار متوکل»، مدیر امور اکتشافات و مهندسی توسعه شرکت مس از کارگاه آماده سازی نمونه و انبارهای مغزه امور اکتشافات و مهندسی توسعه در منطقه شمال غرب کشور بازدید کردند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شرکت ملی صنایع مس ایران، مدیر مجتمع مس آذربایجان در این بازدید با تأکید بر دستور دکتر «اردشیر سعدمحمدی»، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران مبنی بر ضرورت استراتژیک توسعه اکتشافات، به اهمیت توسعه فعالیت های اکتشافی در منطقه شمال غرب کشور اشاره کرد.

بیات ماکو در جریان بازدید و بررسی روند لاگ و نمونه برداری از مغزه های حفاری در این منطقه نیز گفت: اکتشافات به عنوان حلقه اول فعالیت های معدنی نقشی تعیین کننده در توسعه پایدار کشور دارد و از همین رو اجرای عملیات اکتشافی در محدوده های مستعد منطقه شمال غرب کشور باید با تمام توان و با سرعت انجام شود.

مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران نیز در این بازدید در جریان عملکرد و اقدامات ارزشمند امور اکتشافات در منطقه شمال غرب کشور قرار گرفت.

ضیغمی با اشاره به رهنمودها و ارشادات دکتر سعدمحمدی، مدیرعامل محترم شرکت مس مبنی بر ضرورت بهره گیری از تجهیزات مناسب و دانش فنی نوین در اکتشافات مس با هدف سرعت بخشی به کار، افزایش بهره وری و ضریب موفقیت در اکتشافات تاکید کرد که انشاالله در سال جهش تولید شاهد جهش در فعالیت های اکتشافی شرکت مس خواهیم بود.

در این بازدید همچنین مدیر امور اکتشافات و مهندسی توسعه شرکت مس، گزارشی از فعالیت های اکتشافی در مناطق شمال غرب کشور و همچنین معدن مس سونگون ارائه کرد.

وی همچنین گفت: اجرای عملیات اکتشاف در تعدادی محدوده امیدبخش معدنی در استان آذربایجان شرقی در دستور کار قرار گرفته و به یاری خداوند عملیات اکتشاف تفصیلی در دو محدوده جدبد ظرف یک ماه آینده آغاز خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 193
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران