زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514454 تاریخ : 1399/03/26-10:28:55
,25,
مدیریت هوشمندانه و قوی شرکت مس جهش تولید را محقق می کند

رئیس خانه معدن ایران

مدیریت هوشمندانه و قوی شرکت مس جهش تولید را محقق می کند

محمدرضا بهرامن رئیس خانه معدن ایران گفت: ما به عنوان یک تشکل معدنی صنعت مس را با توجه به خاص بودن و استراتژیک بودنش در کشور و بازارهای جهانی رصد می کنیم و نگاه ما این است که در مجموعه مس دکتر اردشیر سعدمحمدی با یک مدیریت هوشمندانه و قوی خواستار تحقق جهش تولید در صنعت مس است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شرکت ملی صنایع مس ایران، بهرامن با بیان این مطلب افزود: ما به عنوان یک تشکل همیشه قدردان شرکت مس بودیم چراکه این شرکت یک مجموعه به تمام معنا مهندسی است و مسائل خودش را در درون مجموعه به طور کامل مدیریت می کند و با رویکرد که در توسعه و افزایش تولید دارد نقش امانت داری را برای سهامدارانش به طور کامل ایفا می کند.
بهرامن تصریح کرد: اگر شرکت مس در سال 98 موفق بود مدیون حرکت دقیق مطابق با برنامه بود و حتی در سال گذشته شاهد این بودیم که شرکت مس از نقشه راه صنایع معدنی که مصوب مجلس و دولت است جلوتر بود.
رئیس خانه معدن ایران با بیان این که در سال گذشته برنامه های اکتشافی شرکت مس خیلی خوب اجرا شد اظهار داشت: همچنین در سال گذشته شاهد بهره برداری از یکسری برنامه های توسعه ای شرکت مس بودیم که منجر به افزایش ظرفیت تولید مس شد و بخشی از برنامه های افزایش تولید در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
وی تأکید کرد: به طورقطع جهشی تولیدی که انتظار داریم رخ بدهد در صنعت مس با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل هایی که دارد انجام خواهد شد.
بهرامن بابیان این که پیشنهاد ما به عنوان یک تشکل معدنی این است که شرکت مس در زیربناها سرمایه گذاری بیشتری کند گفت: با موفقیت و رشد شرکت مس طبیعتاً شرکت های صنایع پایین دستی مس نیز موفق می شوند و رشد بیشتری خواهند داشت.
رئیس خانه معدن ایران با قدردانی از نگاه مثبت دکتر سعد محمدی به مجموعه های پیمانکاری صنعت مس گفت: خوشبختانه در سال جاری و برای تحقق برنامه های جهش تولید هماهنگی های خوبی بین شرکت مس و مجموعه های پیمانکاری و بخش خصوصی ایجاد شده است تا برنامه های تولیدی و توسعه ای تحقق کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 183
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران