زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 510246 تاریخ : 1399/01/16-15:51:55
,17,
مدیرعامل هدفمندسازی یارانه‌ها تغییر کرد

با حکم نوبخت

مدیرعامل هدفمندسازی یارانه‌ها تغییر کرد

رئیس سازمان برنامه و بودجه در حکمی محمدحسین صابر را بعنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها منصوب کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سازمان برنامه و بودجه، با حکم معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، اکبر ایزدی پس از هشت سال تصدی مدیرعاملی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها به عنوان مشاور نوبخت منصوب شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور همچنین در حکمی محمدحسین صابر را به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها منصوب کرد.

مراسم معارفه و تکریم مدیران عامل جدید و قبلی این سازمان صبح امروز با حضور دکتر میرخلیلی مشاور و رئیس حوزه ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور در محل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها برگزار شد.

ایزدی بیش از 8 سال مسئولیت سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها را به عهده داشت و نقش بسزایی در پرداخت به هنگام و منظم بیش از 110 مرحله یارانه‌های نقدی و همچنین سایر تعهدات راهبردی این سازمان داشت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 219
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران