در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518511 تاریخ : 1399/06/05-18:03:28
,17,
مدیران دولتی با متخلفان از پروتکل های بهداشتی راسا برخورد کنند

سازمان اداری و استخدامی بخشنامه کرد

مدیران دولتی با متخلفان از پروتکل های بهداشتی راسا برخورد کنند

سازمان اداری و استخدامی دربخشنامه ای با اعلام جریمه خاطیان از پروتکل های بهداشتی در ادارات، نحوه برخورد با خاطیان را مستقیما توسط مدیران و بدون نیاز به ارجاع پرونده با هیات رسیدگی اعلام کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سازمان اداری و استخدامی، پیرو بخشنامه شماره 205730 مورخ 24/‏04/‏1399? و با توجه به جز های (الف) و (د) بند (1) از مصوبات سی و سومین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به تاریخ 25/‏05/‏99? که به شرح زیر به تأیید ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران رسیده است، موارد زیر برای اجرا ابلاغ می گردد:

1‏- عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی و ضوابط ابلاغی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا از جمله: عدم استفاده از ماسک و عدم رعایت فاصله اجتماعی در محیط های اداری، ارائه خدمات و تسهیلات اداری، انتظامی، قضائی، رفاهی، بانکی و خدماتی از سوی کارکنان دستگاه های اجرایی به افراد و مراجعه کنندگانی که از ماسک استفاده نمی کنند و یا فاصله اجتماعی یا سایر ضوابط ابلاغی را رعایت نمی نمایند، تخلف اداری محسوب شده و با خاطیان بر اساس ماده 12 قانون رسیدگی به تخلفات اداری بدون ارجاع پرونده به هیأت رسیدگی به تخلفات اداری و مستقیما از سوی مدیران به ترتیب زیر برخورد خواهد شد :

مرتبه اول: اخطار کتبی بدون درج در پرونده استخدامی (موضوع بند"الف" ماده 9 قانون رسیدگی به تخلفات اداری).

مرتبه دوم: توبیخ کتبی با درج در پرونده استخدامی (موضوع بند "ب" ماده 9 قانون رسیدگی به تخلفات اداری).

مرتبه سوم: کسر یک سوم حقوق و فوق العاده شغل یا عناوین مشابه حداکثر به مدت یک ماه (موضوع بند "ج" ماده 9 قانون رسیدگی به تخلفات اداری).

مرتبه چهارم: کسر یک سوم حقوق و فوق العاده شغل یا عناوین مشابه حداکثر به مدت سه ماه (موضوع بند "ج" ماده 9 قانون رسیدگی به تخلفات اداری).

مرتبه پنجم: انفصال موقت حداکثر تا سه ماه (موضوع بند "د" ماده 9 قانون رسیدگی به تخلفات اداری).

ارتکاب هم زمان بیش از یک مورد از مصوبات ابلاغی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، نظیر: عدم استفاده از ماسک و یا عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی از سوی کارکنان و ارائه خدمات و تسهیلات به افراد موضوع موضوع بند (د)، در هر مرتبه از مجازات های فوق موجب اعمال مجازات یک مرتبه بالاتر خواهد بود.

2‏- کلیه مقامات مذکور در ماده 12 قانون رسیدگی به تخلفات اداری موظفند برای تسریع و افزایش اثربخشی اعمال مجازات ها نسبت به تفویض اختیار موضوع این ماده به معاونان و مدیران استانی اقدام کنند تا شرایط قانونی اعمال مستقیم مجازات های فوق فراهم شود.

3‏- نمایندگان موضوع ماده 34 آئین نامه اجرایی قانون رسیدگی به تخلفات اداری (مسئولان هماهنگی هیأت های دستگاه ها) موظفند گزارش اعمال مجازات های موضوع این بخشنامه را به صورت ماهانه به دبیرخانه هیأت عالی نظارت، مستقر در سازمان اداری و استخدامی کشور ارائه نمایند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 159
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران