صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517536 تاریخ : 1399/05/19-15:36:05
,17,21,
مدرس خیابانی تجربه کافی در حوزه صنعت و معدن دارد

نماینده مجلس:

مدرس خیابانی تجربه کافی در حوزه صنعت و معدن دارد

عضو کمیسیون اجتماعی گفت: گزینه پیشنهادی رییس جمهوری برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت سابقه و تجربه کافی در حوزه های صنعت معدن و تجارت دارد و گزینه مناسبی برای این وزارتخانه است.

به گزارش بانک و صنعت، حسن لطفی درباره گزینه پیشنهادی وزارت صنعت و معدن اظهار داشت: حسین مدرس خیابانی نیروی وزارت صمت و قائم مقام معاونت بازرگانی داخلی، مدیرکل برنامه ریزی وزارت بازرگانی بوده و عملکرد مثبتی در این وزارتخانه از خود ارائه کرده و با توجه به سابقه بسیار خوب و تجربه کافی که در حوزه صنعت، معدن و تجارت گزینه مناسبی برای این سمت است و با اقبال نمایندگان مواجه می شود.

نماینده مردم رزن خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه گزینه پیشنهادی وزارت صنعت مدرس خیابانی تجربه و مسئولیت های مفید در این حوزه برعهده داشته و در مدت 3 ماهه سرپرستی خود به خوبی توانسته مجموعه را اداره کند به نظر گزینه مناسب است.

وی تصریح کرد: مدرس خیابانی در بحث ساماندهی بازار خودرو با توجه به آشفتگی هایی موجود در این بازار، عملکرد مناسبی داشت ضمن اینکه وی در حوزه صنعت هم عملکرد خوبی داشته است به اعتقاد من به خوبی می تواند از پس مسئولیت این وزارتخانه برآمده و مجموعه وزارتخانه را به خوبی اداره کند.

علی جدی نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس هم درباره گزینه پیشنهادی وزارت صنعت و معدن اظهار داشت: حسین مدرس خیابانی در مدت 3 ماهه که به عنوان سرپرست وزارت صمت در این وزارتخانه حضور داشت، تلاش های زیادی انجام داده است.

نماینده مردم شیروان در مجلس مدیریت آشفتگی بازار، واردات مواد اولیه تولیدکنندگان را از مهمترین مسائل پیش روی وزارت صمت عنوان کرد و گفت: هنوز بخش عظیمی از این واردات در گمرک باقی مانده است که این موضوع نیازمند پیگیری است.

وی عنوان کرد: بحث دیگر ما در کمیسیون پیگیری حمایت های مالی از صنایع توسط بانک هاست چرا که اخیرا بانک ها بسیاری از این موارد را متوقف کرده اند. ولی در عین حال گزینه پیشنهادی صمت در این مدت 3 ماهه سرپرستی خود، تلاش های خوبی انجام داده است.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: وزیر پیشنهادی صنعت معدن و تجارت باید به کمیسیون صنایع بیایند و نمایندگان برنامه های وی و اینکه تیم کاری وی را بررسی کنند.

نایب رییس کمیسیون صنایع یادآورشد: بحث های فراوانی روی انتخاب تیم وی داریم و بعد از بررسی این مسائل تصمیم گیری انجام می دهیم.

جدی تصریح کرد: ما در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه در کمیسیون صنایع و معادن مجلس با آقای مدرس خیابانی جلسه داریم و بعد از بررسی برنامه های وی نظر نهایی خود را اعلام می کنیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 168
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران