در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522822 تاریخ : 1399/09/05-14:17:24
,1,
مدرسه سازی زیرساخت تقویت اقتصاد درون زا و مقاومتی است

حجت اله صیدی:

مدرسه سازی زیرساخت تقویت اقتصاد درون زا و مقاومتی است

مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: زیرساخت مورد نیاز برای پیشرفت در اقتصاد مقاومتی، افزایش ثروت و تقویت اقتصاد درونزا، از مدرسه و آموزش شکل می گیرد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، حجت اله صیدی در مراسم کلنگ زنی احداث دبیرستان 12 کلاسه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در روستای خیرآباد نسیم شهر که با حضور سردار احمد ذوالقدر، فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران، حسن نوروزی، نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس، جمعی از مدیران ارشد بانک و آموزش و پرورش و سایر مقامات محلی برگزار شد، با بیان این مطلب، هفته بسیج را تبریک گفت و افزود: اگر توانسته ایم در کشور کاری انجام دهیم، به دلیل اقداماتی بوده که سپاه پاسداران و نیروهای مسلح در درون و بیرون مرزها برای حفظ امنیت کشور انجام داده اند.

وی با گرامیداشت یاد ایثارگری های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: عزتی که بعد از انقلاب اسلامی در کشور به وجود آمده و ایران اسلامی توانسته از گردنه های مهمی عبور کند، به دلیل زحمات بزرگانی بوده که در عرصه امنیت و همچنین در رشد و بالندگی زیرساخت های کشور نقش ایفا کرده اند.
صیدی با اشاره به فرمان تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج مستضعفین توسط امام خمینی (ره)، اظهار کرد: با گذشت بیش از 40 سال از آن فرمان، امروز می توان دید که آن ابتکار چه نتایج و برکات ارزشمندی برای مردم و کشور داشته است.
وی اظهار امیدواری کرد که این مدرسه تا مرداد سال 1400 به بهره برداری برسد و دانش آموزان این منطقه از مکتب حاج قاسم سلیمانی بهره ها بگیرند.
در این مراسم، سردار احمد ذوالقدر نیز با اشاره به اهمیت و جایگاه مدرسه و تحصیل علم، گفت: جبهه جنگ در شرایط فعلی جای خود را به جبهه مقابله با محرومیت داده و اگر امروز کار درستی در احداث مدارس در مناطق محروم انجام دهیم، نسل بعد از آن استفاده مطلوبی در جهت پیشرفت کشور خواهند کرد.
کلنگ احداث دبیرستان 12 کلاسه پسرانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به همت مجمع خیرین مدرسه ساز بانک صادرات ایران و با همکاری بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران در زمینی به مساحت 1700 متر مربع و 1000 متر مربع زیربنا در دو طبقه در روستای خیرآباد نسیم شهر در حاشیه شهرستان بهارستان به زمین زده شد.
این پروژه چهل و هفتمین پروژه مدرسه سازی و سیصد و چهل و چهارمین پروژه عمرانی ستاد خیرین مدرسه ساز بانک صادرات ایران است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران