صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521568 تاریخ : 1399/07/28-17:12:24
,15,
محموله های داخلی و خارجی زیر ذره بین پست قرار دارد

محموله های داخلی و خارجی زیر ذره بین پست قرار دارد

مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: مرسولات زیادی توسط شرکت های خصوصی از کشور خارج می شود که نظارت بر این مرسولات، در کنار مرسولات داخلی باید توسط پست ساماندهی شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، رمضانعلی سبحانی فر معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست با بیان اینکه ارتقای شبکه مجازی در شرکت ملی پست از اولویت های سال جاری است، گفت: ارتقاء شبکه مجازی از برنامه های در دست اجرای شرکت ملی پست است، به طوری که سازماندهی بخش بار درون شهری و برون شهری از اهمیت بسزایی برخوردار است که باید از طریق سامانه شرکت پست بر همه مرسولات در کشور نظارت انجام دهد در واقع این کار به عنوان دخالت محسوب نمی شود و تنها برای ساماندهی و نظارت است چراکه اکنون ساماندهی مناسبی وجود ندارد و روزانه مرسولات زیادی توسط شرکت های خصوصی و باربری از کشور خارج می شود که نظارت بر این مرسولات حتی درون استانی و درون شهری هم باید توسط شرکت ملی پست ساماندهی شود. در بسیاری از کشورها حتی نظارت بر حمل و نقل عمومی مانند اتوبوسرانی و تاکسی برعهده شرکت ملی پست است.

یکی از برنامه های ما تمرکز بر تولیدات داخلی است

وی افزود: یکی از برنامه های ما تمرکز بر تولیدات داخلی است، از آنجایی که میراث فرهنگی و صنایع دستی بخشی از انتقال مرسولات کشور را به خود اختصاص داده است شرکت ملی پست در ارائه، معرفی و فروش صنایع دستی، واسطه ها را حذف کرده است به طوری که با سازمان میراث فرهنگی قرارداد همکاری منعقد کردیم که در این تفاهم نامه محصولات تولیدات داخلی در سراسر شهر و روستاهای کشور از طریق سایت میراث فرهنگی نمایش داده و در داخل و خارج از کشور به فروش می رسد که فرایند مرسولات در زنجیره انجام می شود و همچنین بازار تولید را بر روی صنایع دستی باز می کند.

سرانه پستی در ایران باید به عدد 21 برسد

سبحانی فر تصریح کرد: شرکت ملی پست در یک برنامه پنج ساله در قالب چشم انداز ارتقای زیرساخت های این شرکت در رسیدن به عدد 21 برای سرانه پستی هر نفر (افزایش ظرفیت ترافیکی پستی) برنامه ریزی مستمری را انجام داده است. به طوری که هر بسته پستی مردم باید به ظرفیت ترافیکی عدد 21 برسد. این در حالی است که یکی از برنامه های مهم ما فعالیت در حوزه تجارت الکترونیک است که در صدد آن هستیم با استفاده از همه ظرفیت فعالان حوزه ارتباطات در این راستا گام برداریم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران