تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312368 تاریخ : 1396/10/06-16:12:31
,2,
محمود شیردل: مبنای انتصابات در پست بانک‌ایران توجه به نیروهای جوان و عملگرا است

محمود شیردل: مبنای انتصابات در پست بانک‌ایران توجه به نیروهای جوان و عملگرا است

محمود شیردل مدیریت امور شعب و بازاریابی پست بانک ایران در گفتگویی اظهار داشت: مبنای انتصابات در پست بانک ایران توجه به نیروهای جوان و عملگرا است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: وی ضمن بیان مطلب فوق گفت: واحدهای اجرائی این بانک نشان داده اند که توان انجام کارهای بزرگ دارند و مطمئنا در پرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی نیز موفق عمل خواهند کرد.

شیردل افزود: تلاش کارکنان پست بانک ایران و خدمت رسانی آنها در روستاها موجب شد تا مجلس شورای اسلامی و هیأت دولت به توانایی این بانک در انجام برنامه های توسعه کشور توجه ویژه‌ای داشته باشند.
وی تصریح کرد: در این شرایط که زیرساخت های بانک به خوبی ایجاد شده است همت و تلاش همکاران می‌تواند آینده روشن بانک را تضمین می‌کند.
مدیر امور شعب و بازاریابی با اشاره به اینکه پست بانک ایران از لحاظ زیرساخت‌های نرم‌افزاری و سخت افزاری آماده توسعه و پیشرفت است تأکید کرد: عملکرد مدیران، شعب بویژه واحدهای فناوری در پیاده‌سازی نرم افزار یکپارچه ارزشمند و قابل تقدیر می‌باشد.
شیردل اظهارداشت: مأموریت‌های جدید بانک درحوزه‌های اشتغال‌زائی و حمایت از کسب‌و‌کارهای خرد موجب تغییر در نگرش مجموعه مدیران و کارکنان بانک ایجاد شود.
وی ساماندهی باجه‌های بانکی براساس استانداردهای بانک مرکزی، توسعه خدمات بانکی و افزایش کارمزدهای باجه‌ها را از مهمترین اقدامات حوزه امور شعب و بازاریابی پست‌بانک‌ایران برشمرد.
شیردل درپایان تأکید کرد: همه باید با تلاش مضاعف از ظرفیت‌های جدید بانک برای خدمت‌رسانی بیشتر به هموطنان و درآمدزائی بیشتر استفاده کنیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 177
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران