در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518983 تاریخ : 1399/06/16-10:55:01
,6,
محصولات داخلی سایپا جایگزین مونتاژی ها شدند

محصولات داخلی سایپا جایگزین مونتاژی ها شدند

با کاهش شمارگان تولید خودروهای مونتاژی سایپا از ابتدای امسال، محصولات داخلی در خانواده ایکس 100 و ایکس 200 شامل پراید، تیبا، ساینا و کوییک جایگزین این خودروهای مونتاژی شدند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سایپا، این گروه خودروسازی از ابتدای سال 99 تا پایان روز دهم شهریورماه 176 هزار و 405 دستگاه خودروی سواری و تجاری تولید کرد که بیشتر از تیراژ تولیدی در مدت مشابه از سال گذشته است.

دو شرکت زامیاد و سایپادیزل که تولید کننده محصولات تجاری گروه خودروسازی سایپا به شمار می آیند، در این مدت 13 هزار و 850 دستگاه خودرو تولید کردند که نسبت به همین مدت در سال گذشته یک هزار و 700 دستگاه بیشتر است.

نکته حائز اهمیت در بررسی تولیدات سایپا تا دهم شهریورماه امسال کاهش تولید محصولات مونتاژی و جایگزین شدن آنها با محصولات داخلی این خودروساز است.

بر این اساس، تیراژ تولید خودروهای سی.کی.دی (CKD) که محصولات مشترک با خودروسازان خارجی بوده از ابتدای امسال تا دهم شهریور 98 بیش از 9 هزار و 890 دستگاه بوده که در مدت مشابه سال 99 به چهار هزار و 788 خودرو کاهش یافته، اما این کاهش تولید با افزایش پنج هزار خودرو از محصولات خانواده ایکس100 و ایکس200 پوشش داده شده است.

سایپا در مدت زمان یاد شده بیش از 157 هزار دستگاه محصولات خانواده ایکس 100 و ایکس 200 شامل پراید، تیبا، ساینا و کوییک تولید کرده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 120
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران