صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521511 تاریخ : 1399/07/28-11:35:30
,15,
محصولات آسیب پذیر مایکروسافت را به روزرسانی کنید

محصولات آسیب پذیر مایکروسافت را به روزرسانی کنید

مایکروسافت برای ?آسیب پذیری های مربوط به نسخه های نرم افزاری خود به روزرسانی هایی را ارائه کرده که کاربران محصولات آسیب پذیر، لازم است هرچه سریع تر محصولات خود را به روزرسانی کنند.

به گزارش بانک و صنعت، مایکروسافت برای ?آسیب پذیری های مربوط به نسخه های نرم افزاری خود به روزرسانی هایی را ارائه کرده است.

مهاجم می تواند با بهره برداری از برخی از این آسیب پذیری ها، از راه دور، کنترل سیستم های تحت تأثیر آسیب پذیری را در دست بگیرد.

این به روزرسانی ها شامل نرم افزارهای نسخه های ویندوز، آفیس و سرویس ها و وب اپلیکیشن ها، توابع Azure، نرم افزارهای متن باز، Microsoft Exchange Server، ویژوال استودیو، PowerShellGet، فریمورک Microsoft .NET، فلش پلیر و کتابخانه Microsoft Windows Codecs می شود.

فهرست آسیب پذیری های رفع شده در مجموعه اصلاحیه های ماه اکتبر مایکروسافت در این لینک از مرکز ماهر (مدیریت امداد و هماهنگی رخدادهای رایانه ای) ارائه شده است.

کاربران محصولات آسیب پذیر، لازم است هرچه سریع تر محصولات خود را به روزرسانی کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 149
محله ویلایی پرنیان طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران