در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522789 تاریخ : 1399/09/05-10:58:10
,11,
محرومیت یک ساله رانندگان اتوبوس درصورت سوار کردن مسافر کرونایی

محرومیت یک ساله رانندگان اتوبوس درصورت سوار کردن مسافر کرونایی

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه فریبرز کرمی گفت: در صورتی که رانندگان اتوبوس بین شهری، اقدامات لازم در شناسایی مسافران کرونایی رو انجام ندهند، مجازاتی از جمله: یک سال لغو مجوز رانندگی و همچنین جریمه نقدی برای آنان در نظر گرفته می شود.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از وزارت راه و شهرسازی، فریبرز کرمی گفت: با توجه به دستورالعمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تأکید بر دستورالعمل های بهداشتی در بخش ناوگان حمل و نقل عمومی مسافربری جاده ای با نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی بویژه نظارت بر وظیفه شرکت های مسافربری در استعلام وضعیت سلامت مسافران بصورت جدی اقدام می گردد.

وی در ادامه افزود: فروش بلیط و صدور صورت وضعیت مسافری منوط به رعایت دستورالعمل های اجرایی است.

کرمی افزود: فروش بلیط بدون استعلام کد ملی در سایت وزارت بهداشت اکیدا ممنوع است و سوار کردن مسافر بدون بلیط حتی در بین راه ممنوع است.

وی ادامه داد: فروش بلیط با رعایت فاصله اجتماعی در اتوبوس ها، مینی بوس ها صرفا صندلی کنار شیشه و در سواری ها بین شهری صرفا 3 نفر مجاز است.

کرمی در پایان افزود: مسافران جاده ای که قصد سفر با ناوگان مسافربری عمومی را دارند پیش از سفر از طریق سایت www.safarvip.com به وضعیت سلامتی خود اطمینان حاصل کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران