صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521009 تاریخ : 1399/07/19-13:05:36
,10026,
محدود شدن مراجعات و ترددهای غیرضرور همکاران بیمه ایران با اوج گیری کرونا

محدود شدن مراجعات و ترددهای غیرضرور همکاران بیمه ایران با اوج گیری کرونا

با توجه به شدت موج سوم شیوع کرونا، ستاد مدیریت بحران کرونا شرکت سهامی بیمه ایران همه مراجعات و ترددهای غیرضرور بین شهری و شهری بویژه برای حضور در ساختمان های مرکزی شرکت را محدود و مشروط کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، دبیرخانه این ستاد طی بخشنامه ای اعلام کرد: هرگونه حضور در ساختمان های مرکزی شرکت در تهران از این پس برای مدیران، رؤسای شعب و کارکنان با مجوز کتبی مدیریت هماهنگی امور استانها و شعب و همچنین برای شبکه فروش با مجوز کتبی مدیریت امور نمایندگی ها و با اطلاع به دبیرخانه ستاد میسر خواهد بود، این محدودیت ها در استانها از سوی روسای ستادهای استانی اعمال می گردد. حراست های فیزیکی شرکت ، صرفا با کنترل مجوزها اجازه ورود خواهند داد.

همچنین دبیرخانه ستاد به مدیران ستادی شرکت اعم از فنی، مالی، اداری، امور شعب، IT، امور نمایندگان و... نیز تاکید کرد با بهره مندی از ابزارهای ارتباطی فراهم شده (اتوماسیون اداری، سیستم ویدیوکنفرانس، واحد S.R.M، تلفن و...) در حداقل زمان ممکن پاسخگوی واحدهای اجرایی و شبکه فروش شرکت باشند تا در ارائه خدمات و سرویس دهی شرکت به مشتریان و بهبود وضع کسب و کار شرکت خللی ایجاد نشود.
ستاد مدیریت بحران کرونا همچنین برگزاری جلسات با تعداد بیش از 10 نفر را بطور کلی ممنوع و برگزاری جلسات با تعداد کمتر را مشروط به رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده و نظارت و کنترل لازم توسط بازرسین ستاد در سراسر کشور مجاز نمود.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران