جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519208 تاریخ : 1399/06/19-12:32:37
,10028,
محدودیت های ترافیکی پایان هفته اعلام شد

محدودیت های ترافیکی پایان هفته اعلام شد

پلیس راهنمایی و رانندگی محدودیت های ترافیکی پایان هفته را اعلام کرد و از مردم خواست قبل از اقدام برای سفر از طریق مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120 و 88255555 (10 خط) که به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است یا از طریق سایت www.rahvar120.ir در جریان آخرین اطلاعات ترافیکی قرار گیرند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از پایگاه خبری پلیس، به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت ها و ممنوعیت های تردد از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجاتردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 19 شهریورماه تا ساعت 6 روز شنبه 22 شهریورماه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است. همچنین تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

در محور کرج - چالوس نیز تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس ممنوع است. تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18روز جمعه 21 شهریورماه تا ساعت 2 روزهای بعد، از کرج و ابتدای آزادراه تهران -شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 21 روز جمعه 21 شهریورماه تا ساعت 2 روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انوع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز چهارشنبه و پنج شنبه 15 و 16 شهریورماه تا ساعت 2 روزهای بعد از کرج (دو راهی شهرستانک) و آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

در محور هراز تردد تمام تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است. تردد تمام کامیون ها، کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 19 شهریورماه و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنج شنبه و جمعه 20 و 21 شهیورماه از محور هراز ممنوع است.

تردد تمام وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه 21 شهریورماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 17 تا 24 همان روز در صورت اعلام ماموران مستقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه است.

اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت ها کان لم یکن تلقی می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران