جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 445682 تاریخ : 1397/10/22-17:27:05
,15,
محتوا پادشاهی می کند

محتوا پادشاهی می کند

رایا مارکتینگ با تیم 7هزار نفره خود قادر است محتوای مورد نظر کاربران در بیشتر حوزه ها را تولید نماید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت ، علی گل محمدی از رایامارکتینگ در مصاحبه با خبرنگار بانک و صنعت با بیان اینکه شرکت رایا مارکتینگ اهمیت تولید محتوا را می داند، گفت: در سال 1990 گفته شد محتوا پادشاهی می کند، برهمین اساس رایامارکتینگ نیز ارزش محتوا را دانست و شروع به تولید کرد.

 

تولید به چه صورت است؟

رایامارکتینگ هفت هزار نویسنده مطلب بصورت غیر حضوری ثبت نام کرده است که مشتری براساس نیاز، تولید، کلمات کلیدی و تعداد محتوا که بفرض اینکه مشتری یکصد محتوا در یک روز از ما بخواهد، به دلیل اینکه تعداد نویسنده ها فراوان است و در رشته های ارائه سرویس مقدور است، این محتوا را برای مشتری آماده می کنیم، همچنین محتوا نیز مستقیما به دست مشتری نمی رسد.

وی درخصوص نحوه تحویل محتوا به مشتری اظهار کرد: یک پارامتر اضافه در اپراتور رایامارکتینگ قرار دارد و نویسنده هر فایلی که ارسال می کند ابتدا از نظر SEO بررسی می شود که آیا محتوا خوب و قابل قبول است؟ نکات SEO در آن رعایت شده و کپی برداری نباشد، بعد از بررسی تمام موارد فایل به دست مشتری می رسد، همچنین مشتری هم بررسی می کند و ایرادات را ویرایش و به نویسنده ابلاغ می کند که کدام قسمت تغیر داده شود، لذا پنلی در اختیار کاربر و مشتری قرار دارد که بصورت مستقیم با نویسنده در ارتباط باشد.

گل محمدی افزود: ارتباط بین مشتری و نویسنده بصورت تکس، صدا و فایل است تا تولید محتوا را با یکدیگر انجام دهند. علاوه بر تولید محتوا متنی، تولید محتوا به صورت گرافیکی یعنی موشن اینفوگرافیک، تدوین، ویدئو، کاراکتر ، کاریکاتور و پادکست انجام می شود.

وی ادامه داد: همچنین محتوای آماده شده داخل سایت های مورد نظر مشتری انتشار داده می شود و نیاز نیست مشتری دیتاها را وارد سایت کند، از این رو یکسری سایت آماده در وب سایت رایامارکتینگ قرار دارد تا در صورت تمایل مشتری به شکل رپرتاژ داخل سایت های دیگر قرار گیرد.

 

محتوا بصورت رایگان ساخته می شود

گل محمدی با تاکید براینکه اگر مشتری محتوا نداشته باشد بصورت رایگان ساخته می شود، افزود: محتوا ساخته شده برای مشتری ارسال و در صورت تایید داخل سایت های مورد نظر انتشار داده می شود. بعنوان یک سفارش گیرنده محتوا را مشتری درخواست و توسط ما تولید می شود، محتوا بعنوان SEO برای مشتری با پایین ترین قیمت منتشر می شود.

وی با بیان اینکه هزینه و زمان با دو متد تعداد کلمات درخواستی و نوع محتوا اعمال می شود، گفت: محتوا به چهار دسته کلی تقسیم می شود؛ نوع اول براساس تعریف، ترجمه، بازنویسی و ترجمه ای که با تعداد کلمات و نوع محتوایی که مشتری می خواهد قیمت متفاوت بوده و قیمت نهایی تغییر می کند. 

گل محمدی  افزود: به همین دلیل جدولی داخل سایت رایا مارکتینگ گذاشته شده که بصورت کاملا داینامیک است یعنی تعداد کلمات و نوع محتوا را وارد و به مشتری قیمت و خروجی داده می شود. بعنوان مثال در تعداد کلمات بالا قیمت نزولی است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران