صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518364 تاریخ : 1399/06/04-14:04:23
,2,
مجوز بانک مرکزی، گام مهمی برای تثبیت جایگاه  باجه های روستایی پست بانک ایران در شبکه بانکی است

دکتر شیری:

مجوز بانک مرکزی، گام مهمی برای تثبیت جایگاه باجه های روستایی پست بانک ایران در شبکه بانکی است

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران در مراسم اعطای مجوز بانک مرکزی به سه تن از کارگزاران باجه های بانکی روستایی این بانک گفت: صدور مجوز بانک مرکزی برای این باجه ها، گام بسیار مهمی برای تثبیت جایگاه این واحدها در نظام بانکی کشور است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، وی با اشاره به صدور مجوز مذکور و ثبت سوم شهریور به نام روز باجه های بانکی در تقویم این بانک تصریح کرد: امسال، سال باجه های بانکی است و برنامه های اساسی برای توسعه و رشد آنها در بخش های درآمدی و خدماتی داریم.
شیری ضمن تأکید بر تجهیز و ساماندهی باجه های پست بانک ایران درسطح کشور گفت: رسالت ما در باجه های بانکی مدیریت هزینه ها و ترافیک کاری و خدمات است، بطوریکه حداقل 90 درصد نیازهای ذینفعان باجه های روستایی در همان روستا برطرف شود.
مدیرعامل پست بانک ایران با اشاره به لزوم افزایش هزینه تخلف در مجموعه برای کاهش بروز آن افزود: درحال حاضر میزان انحرافات در باجه های بانکی به کمترین حد خود درسنوات گذشته رسیده است که این مهم نشان از تعلق و امنیت خاطر کارگزاران در راستای اهتمام مجموعه بانک به باجه ها به عنوان اعضای خانواده پست بانک ایران است که این مهم تأثیر خوبی در اقتصاد ملی و اشتغال پایدار در روستاها دارد.
شیری با اشاره به رشد 120درصدی سرانه کارمزدهای پرداختی به باجه های بانکی اظهارداشت: قطعاً این حرکت با اعطای مجوز بانک مرکزی به باجه های بانکی روستایی روند بیشتری خواهد شد.
وی در پایان عنوان کرد: راه اندازی و توسعه اتوماسیون اداری و فرآیندها (سامانه گام) در باجه های بانکی جهت دسترسی و اطلاع کارگزاران به مکاتبات مجموعه بانک و ارائه بسته های آموزشی در محورهای مالی و بانکی، مشتری مداری، بازاریابی و سایر موارد مرتبط برای رشد سطح علمی کارگزاران از جمله برنامه های اساسی پست بانک ایران برای ارتقا سطح کیفی باجه های بانکی است.
همچنین در این مراسم جمعی از مدیران ستادی پست بانک ایران و افشین کلانی مدیرشعب پست بانک استان اصفهان گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه کردند.
گفتنی است: در مراسم مذکور؛ مجوز بانک مرکزی برای فعالیت باجه های بانکی روستاهای هراتمه شهرستان مبارکه و آبپونه و تندران شهرستان تیران و کرون استان اصفهان به صورت نمادین به کارگزار آنها اعطاء شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 168
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران