در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520230 تاریخ : 1399/07/06-13:53:49
,17,
مجوزها و رویه های مخل کسب وکار خارج از وزارت صمت شناسایی شد

معاون طرح و برنامه وزارت صمت در کارگروه پایش فضای کسب وکار:

مجوزها و رویه های مخل کسب وکار خارج از وزارت صمت شناسایی شد

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با همکاری اتاق بازرگانی، خانه صنعت و دیگر تشکل ها و انجمن ها فهرست کاملی از مجوزها، رویه ها و مقررات مخل کسب وکار این بخش، شناسایی و برای هر مورد پیشنهاد اصلاحی آماده شد.

به گزارش بانک و صنعت، سعید زرندی در کارگروه پایش فضای کسب وکار با بیان این مطلب، افزود: خیلی از موضوعات که موجب گلایه و ناراحتی فعالان بخش تولید و تجارت است به خارج از اختیارات و وظایف وزارتخانه مرتبط است که ما موظف به پیگیری و حل آن هستیم.

معاون طرح و برنامه وزارت صمت بیان کرد: برخی مشکلات و رویه ها نیز مرتبط با داخل وزارتخانه می باشد که باید اصلاح شود .

زرندی تصریح کرد: البته شرایط کشور نیز باعث شده در برخی زمان ها تصمیمات خاصی گرفته شود که مورد رضایت فعالان این بخش نبوده اما باید تلاش کنیم از بخشنامه های متعدد جلوگیری و رویه ها را سهل کرد.

وی افزود: آنچه در اختیار وزارتخانه است با جدیت دنبال می شود باید رویه ها و قوانین را شفاف کرده و به اطلاع همه ذی نفعان رسانده شود.

زرندی تأکید کرد: دولت الکترونیک و بستر مناسب خدمات در وزارت صنعت، معدن و تجارت از دیگر اقدامات مهمی است که در حال انجام است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 225
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران