جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 584576 تاریخ : 1400/04/20-09:10:24
,10025,
مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه میهن آنلاین برگزار می شود

مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه میهن آنلاین برگزار می شود

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه میهن ساعت 10 صبح روز پنج شنبه 31 تیر 1400 در سالن اجتماعات این شرکت آنلاین برگزار می شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه میهن، بیمه میهن در اطلاعیه ای از صاحبان سهام حقیقی و حقوقی دعوت کرد تا در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که ساعت 10 صبح روز پنج شنبه 31 تیر برگزار می شود، حاضر شوند.
دستور جلسه این مجمع، استماع گزارش هیأت مدیره و گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به 30 اسفند 1399 و نیز بررسی و تصمیم گیری در مورد صورتهای مالی سال منتهی به 30 اسفند 1399و سایر مواردی است که در اطلاعیه این شرکت قید شده است.
بر اساس این گزارش، سهامدارانی که مایل به حضور فیزیکی در این جلسه هستند، لازم است روز سه شنبه 29 تیر 1400 از ساعت 10 تا 11 با ارائه کارت ملی و اسناد نمایندگی معتبر برای اخذ کارت ورود به جلسه در محل شرکت حضور بهم رسانند. سایر سهامداران حقیقی می توانند این مراسم را از طریق پورتال بیمه میهن به نشانی www.mihaninsurance.com آنلاین ملاحظه و پیگیری نمایند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 172
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران