صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517732 تاریخ : 1399/05/22-17:22:05
,15,
مجمع عمومی سالیانه شرکت داده ورزی سداد برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت داده ورزی سداد برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داده ورزی سداد برای سال مالی منتهی به 30 اسفندماه 1398 روز چهارشنبه 22 مرداد 1399 با حضور مدیران ارشد بانک، نمایندگان سهامداران، هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت داده ورزی سداد و مدیران عامل شرکت های تابعه، در محل دفتر مرکزی شرکت برگزار شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شرکت داده ورزی سداد، در این جلسه که به ریاست دکتر ناصر شاهباز عضو محترم هیأت مدیره و معاون مالی بانک ملی ایران برگزار شد؛ فرهاد فائز مدیرعامل شرکت داده ورزی سداد به ارائه گزارش اقدامات انجام شده در سال گذشته و بیان اهداف راهبردی شرکت داده ورزی سداد پرداخت و رویکرد و مأموریت این شرکت را تبیین کرد. در ادامه جلسه، گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی ارائه و صورت های مالی شامل ترازنامه و صورت حساب سود و زیان مورد تصویب و تأئید مجمع قرار گرفت.

دکتر ناصر شاهباز در پایان با قدردانی از زحمات و رویکردهای شرکت داده ورزی سداد، افق پیش روی این شرکت را روشن و درخشان توصیف کرد و برای مجموعه هلدینگ، آرزوی موفقیت کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران