در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517212 تاریخ : 1399/05/13-12:52:53
,1,
مجمع بانک سامان29 مرداد برگزار می شود

مجمع بانک سامان29 مرداد برگزار می شود

بانک سامان با صدور اطلاعیه ای ضمن لغو برگزاری مجمع در تاریخ 15 مرداد، این مجمع را به 29 مرداد موکول کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک سامان، بانک سامان با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که مجمع این بانک که قرار بود در تاریخ 15 مرداد برگزار شود، به تعویق افتاده است.
این بانک در اطلاعیه ای دیگر از کلیه سهامداران خود دعوت کرد تا در مجمع عمومی عادی فوق العاده این بانک که روز چهارشنبه 29 مردادماه 1399 برگزار می شود، به صورت آنلاین شرکت کنند.
قرار است در این جلسه گزارش هیئت مدیره در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به 29/12/1398 و همچنین گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص عملکرد بانک در همین مدت قرائت شود. همچنین بررسی و تصویب صورتهای مالی و تصمیم گیری در خصوص تقسیم سود سال مالی منتهی به 29 اسفند 98 از دیگر دستور کارهای مجمع بانک سامان خواهد بود.
دستور کار دیگر این جلسه، انتخاب بازرس قانونی و علی البدل و تعیین حق الزحمه آنان، تعیین حق حضور اعضای غیرموظف و پاداش هیئت مدیره و درنهایت تعیین روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی ها خواهد بود.
گفتنی است، این جلسه روز چهارشنبه 29 مردادماه سال 99 رأس ساعت 10 صبح در مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی تلاش واقع در خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه پارک وی برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است، این مجمع به صورت آنلاین از طریق وب سایت بانک سامان به نشانی www.sb24.ir پخش خواهد شد و برای حفظ سلامتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در شرایط کرونا الزامی به حضور فیزیکی سهامداران در مجمع نیست.
همچنین در راستای رعایت دستورالعملهای ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا، صورت های مالی و گزارش فعالیت هیئت مدیره در مجمع توزیع نخواهد شد، لذا از سهامداران محترم درخواست می شود که این اطلاعات را از سایت کدال دریافت کنند. همچنین با توجه به ابلاغ سازمان بورس برای پیشگیری از شیوع کرونا، امکان پذیرایی از سهامداران محترم وجود ندارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران