صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517482 تاریخ : 1399/05/19-09:29:52
,21,
مجلس با سلب فوریت از طرح تخصیص قیر رایگان مخالفت کرد

در صحن علنی؛

مجلس با سلب فوریت از طرح تخصیص قیر رایگان مخالفت کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در جلسه علنی امروز با سلب فوریت از طرح تخصیص قیر رایگان مخالفت کردند.

به گزارش بانک و صنعت، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح دو فوریتی الحاق یک تبصره به تبصره یک قانون بودجه سال 1399، درخواست سلب فوریت از این طرح در دستور کار قرار گرفت.

مالک شریعتی به عنوان نماینده متقاضیان سلب فوریت این طرح، گفت: اصل این طرح مبنی بر پیگیری طرح های عمرانی و راه های روستایی مورد حمایت همه است اما هدف ما این است که در نحوه اجرا دقت کامل صورت گیرد تا زمینه ساز فساد نباشد.

وی با اشاره به اینکه گزارشی که کمیسیون در این باره ارائه داده برای تنظیم راه های روستایی و تامین اعتبار طرح ها است، تصریح کرد: این در حالی است که طبق قانون پیشنهاداتی که منبع درآمد مشخصی ندارد، قابل طرح نیست و زمانی قابل طرح است که ردیف مشخص جایگزین داشته باشد و باید مطمئن باشیم که شورای نگهبان آن را رد نمی کند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: اخیراً سازمان بازرسی گزارشی خطاب به رئیس مجلس ارائه داد که بر اساس آن 1.8 میلیون تن در تامین قیر در سال 96 انحراف صورت گرفته است.

در ادامه، محمدحسین فرهنگی در مخالفت با تقاضای سلب فوریت این طرح، گفت: مجلس دو فوریت طرح الحاق یک تبصره به تبصره یک قانون بودجه سال 1399 را تصویب کرده است و سلب فوریت آن، به معنای حذف موضوع است.

وی بیان کرد: البته در گزارش کمیسیون ضعف هایی وجود دارد که می توان در جریان بررسی جزئیات طرح پیشنهاداتی برای رفع آنها داد، اما با توجه به این که فصل کاری در برخی از استان ها محدود است، هرگونه تاخیر در تصویب این طرح منجر به ضرر است.

در ادامه، نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تقاضای سلب یک فوریت از طرح دو فوریتی قیر رایگان مخالفت کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران