تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517900 تاریخ : 1399/05/26-11:40:25
,17,
متوسط دریافتی کارکنان آموزش  و پروش، 5.5 میلیون تومان شد

رئیس سازمان اداری و استخدامی اعلام کرد:

متوسط دریافتی کارکنان آموزش و پروش، 5.5 میلیون تومان شد

رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: متوسط دریافتی کارکنان آموزش و پرورش، 5 میلیون و 570 هزار تومان شد.

به گزارش بانک و صنعت، جمشید انصاری، معاون رئیس جمهور در نشست مشترک با وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: آموزش و پرورش به دلیل گستردگی شاید تنها دستگاه بزرگ کشور به لحاظ جغرافیایی است که خدمات وسیع به دانش آموزان می دهد؛ این دستگاه با اولیا و خانواده ها مستقیم درگیر است.

رئیس سازمان اداری و استخدامی، با تاکید بر اینکه یکی از مسائل اصلی این وزارتخانه تأمین نیروی انسانی است، گفت: در طول چهار سال اخیر، 186 هزار مجوز استخدام از محل ماده 28 قانون تأسیس دانشگاه فرهنگیان، جذب دانشجو معلم از طریق کنکور و همچنین تبدیل وضعیت حق التدریسی ها انجام شده است.

وی ادامه داد: در مقایسه با دوره قبل که 55 هزار مجوز داده شده بود، مجوز جذب 3.5 برابر افزایش دارد که بیانگر توجه دولت به نیروی انسانی آموزش و پرورش است.

انصاری گفت: کار بزرگ دولت در سال 98، افزایش حقوق کارکنان آموزش و پرورش بوده و همیشه کارکنان این دستگاه از تبعیض نسبت به برخی از دستگاه ها رنج می بردند.

وی افزود: متوسط دریافتی کارکنان دولت 5 میلیون و 470 هزار تومان بوده و متوسط دریافتی کارکنان آموزش و پرورش 5 میلیون و 570 هزار تومان بوده و این تفاوت تقریباً برطرف شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 178
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران