در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512470 تاریخ : 1399/02/20-13:59:37
,5,
متقاضیان سوخت در سامانه درخواست فرآورده های نفتی ثبت نام کنند

متقاضیان سوخت در سامانه درخواست فرآورده های نفتی ثبت نام کنند

متقاضیان سوخت در بخش های مختلف کشاورزی، صنایع، اصناف و معادن، حمل و نقل دریایی، تامین منابع آب، حمل و نقل ریلی، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و گردشگری صنایع دستی برای دریافت سوخت بایددر سامانه درخواست فرآورده های نفتی ثبت نام کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، بر اساس اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، آن دسته از مشاغلی که نیاز به فرآورده های نفتی دارند باید در سامانه در خواست این شرکت ثبت نام کنند.

در اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران آمده که به اطلاع متقاضیان محترم انواع فرآورده های نفتی می رساند؛ در راستای توسعه خدمات الکترونیک و ضرورت کاهش مراجعات حضوری جهت درخواست سوخت مورد نیاز خود به سامانه درخواست فرآورده های نفتی (سدف) به آدرس http://NewTejaratAsan.niopdc.ir مراجعه کرده و پس از ثبت نام در سامانه و دریافت رمز یکبار مصرف ارسالی به تلفن همراه خود و وارد کردن آن در سامانه، نسبت به ثبت درخواست سوخت موردنیاز خود اقدام کنند.

این سامانه با بهره گیری از استعلام های سیستمی از سایر سازمان های مرتبط، فرآیند ثبت درخواست، احراز هویت و فعالیت متقاضیان انواع سوخت و تائید آن توسط سازمان های متولی را تسهیل می کند و بررسی درخواست های سوخت توسط شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و سازمان های متولی بدون دریافت هر گونه وجهی و به صورت رایگان انجام خواهد شد.

همچنین به اطلاع می رساند سازمان های مرتبط در صورت نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان محترم، برای بررسی درخواست های سوخت، با توجه به نوع فعالیت، مطابق با جدول زیر اعلام می کنند.

جزئیات تکمیلی در اطلاعیه های بعدی به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 184
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران