جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522035 تاریخ : 1399/08/07-17:17:38
,15,
مبین نت برترین اپراتور حوزه اینترنت بی سیم ثابت در تهران و مراکز استان ها شد

مبین نت برترین اپراتور حوزه اینترنت بی سیم ثابت در تهران و مراکز استان ها شد

مبین نت براساس اعلام رسمی وب سایت رگولاتوری، به عنوان برترین اپراتور حوزه اینترنت پرسرعت بی سیم ثابت در تهران و مراکز استان ها معرفی شد.

به گزارش بانک و صنعت، بر اساس گزارش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در زمینه رضایت سنجی از کاربران اینترنت در 6 ماهه نخست سال 1399، مبین نت با کسب بهترین شاخص در امتیازدهی رضایت کاربران حرفه ای اینترنت در مراکز استان ها از جمله تهران، رتب? نخست را در بین اپراتورهای اینترنت بی سیم ثابت به خود اختصاص داد.

شرکت ارتباطات مبین نت در مجموع با کسب امتیاز 15.3 توانست به عنوان برترین ارائه دهنده اینترنت پرسرعت بی سیم ثابت در شهر تهران شناخته شود. تجمیع نتایج حاصل از گزارش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مراکز استان ها حاکی از برتری مبین نت است، این اپراتور با کسب امتیاز 11.97 از سایر رقبای ارائه دهنده اینترنت پرسرعت بی سیم ثابت پیشی گرفت.

گزارش اخیر رگولاتوری نشان می دهد که مبین نت در مناطقی که مصرف کاربران در آن بیشتر بوده است توانسته رضایت کاربران بیشتری را جلب سازد.

«سامانه ارزیابی میزان رضایتمندی کاربران حوزه سرویس های فناوری اطلاعات» رگولاتوری، به نشانی itmon.cra.ir/Satisfaction نظرسنجی از کاربران اینترنت در ایران را انجام می دهد. سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به صورت دوره ای گزارشات دقیقی از میزان رضایت کاربران نسبت به اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت منتشر می کند. کاربران اینترنتی با مراجعه به این آدرس، می توانند ضمن مشاهده نتایج نظرسنجی دوره های گذشته، نظر خود را نسبت به وضعیت فعلی سرویس اینترنت خود نیز اعلام کنند.

مبین نت با سابقه ای فراتر از 10 سال،آخرین فناوری اینترنت بی سیم یعنی TD-LTE را در اختیار کاربران خود قرار می دهد و هر دوره موفقیت هایی در زمینه کسب رضایت کاربران خود کسب می کند. مشترکین مبین نت می توانند اینترنت با سرعت تا 40 مگابیت بر ثانیه را بدون نیاز به خط تلفن تجربه کنند.

بررسی دقیق گزارش اخیر رگلاتوری در 6 ماه نخست سال99 نیز نشان می دهد که کاربران حرفه ای اینترنت در مراکز استان هایی از جمله تهران، رضایت بیشتری نسبت به سایر ارائه دهندگان اینترنت بی سیم ثابت در کشور داشته اند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 214
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران