جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517389 تاریخ : 1399/05/15-14:48:12
,15,
مایکروسافت جایزه های نقدی امنیتی خود را 3 برابر کرد

مایکروسافت جایزه های نقدی امنیتی خود را 3 برابر کرد

مایکروسافت مبالغ در نظر گرفته شده برای جایزه نقدی خود را سه برابر کرد و از اعطای مجموعاً 13.7 میلیون دلار پاداش برای افشای آسیب پذیری های نرم افزارهای خود در جولای سال 2019 خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از زد دی نت، برنامه اعطای جایزه مایکروسافت با هدف شناسایی مشکلات و حرفه های امنیتی برنامه های تولیدی مایکروسافت هر سال اجرا می شود و هدف از آن جلوگیری از سوءاستفاده هکرها و ویروس نویسان از این مشکلات است.

آخرین رقابت در این زمینه از اول جولای سال 2019 تا 30 ژوئن سال 2020 در قالب 15 برنامه جداگانه اجرا شد و در مجموع 13.7 میلیون دلار پاداش به متخصصان امنیتی مختلف اعطا شد. این در حالی است که سال گذشته در مجموع 4.4 میلیون دلار پاداش در قالب این برنامه ها اعطا شده بود.

مایکروسافت در این زمینه بیشتر از شرکت های فناوری بزرگ رقیب پاداش اعطا می کند. به عنوان مثال، کل رقم پرداخت شده توسط گوگل بابت اجرای رقابت مشابه 6.5 میلیون دلار بوده که تقریباً نصف مبلغ اختصاص یافته توسط مایکروسافت است.

مایکروسافت امسال شش برنامه جدید اعطای جایزه را در کنار برنامه های قبلی اجرا می کند و تا به حال بیش از هزار گزارش امنیتی را از بیش از 300 محقق سایبری دریافت کرده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 187
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران