صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518538 تاریخ : 1399/06/06-14:05:40
,10025,
ماهنامه الکترونیکی تازه های بیمه ایران و جهان ویژه مرداد ماه 1399 منتشر شد

ماهنامه الکترونیکی تازه های بیمه ایران و جهان ویژه مرداد ماه 1399 منتشر شد

این ماهنامه حاوی جدیدترین اخبار جهانی مربوط به تحولات و رویدادهای بیمه ای و مطالب علمی – خبری است که توسط پژوهشکده بیمه منتشر می شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پژوهشکده بیمه، مهمترین عناوین مطالب ارائه شده در این شماره شامل « گذار جهان بیمه از طوفان همه گیر 2020» ، «چهار راهکار کلیدی برای مدرن سازی کارگزاری ها و نمایندگی های بیمه» ، «هشت مفهوم کلیدی برای درک پوشش بیمه عدم النفع»، «آمادگی و انعطاف؛ راهکار بیمه برای جهان کرونایی»، «درمان از راه دور؛ خانه ها و پوشیدنی های هوشمند یاری رسان بیمه گذاران و مشتریان» است.

همچنین دراین شماره ضمن مروری بر مقاله علمی «بررسی ابعاد بیمه گری اتومبیل های بدون راننده»، به معرفی یکی از شخصیت های برجسته علمی در حوزه بیمه "دکتر محمدجواد عبدالحمیدی" و معرفی نرم افزار Cuvva به عنوان یکی از تازه های صنعت بیمه پرداخته شده است.

لازم به ذکر است انتشار ماهنامه تازه های جهان بیمه، از سال 1377 آغاز شدو این مجله از دی ماه 1394 به صورت الکترونیکی و با عنوان جدید «دوهفته نامه تازه های بیمه ایران و جهان» منتشر و از تیرماه 1398 موفق به اخذ مجوز انتشار به صورت الکترونیکی و فصلنامه از وزارت ارشاد گردید. اکنون، به دلیل استقبال گسترده صنعت بیمه، این مجله با رویکرد، محتوا و قالب جدید به صورت ماهنامه منتشر و علاوه بر وبسایت پژوهشکده بیمه در وبسایت بیمه مرکزی نیز به صورت مستمر نمایه می شود.
متن کامل این نشریه برای دانلود در لینک زیر قابل مشاهده است:
http://www.irc.ac.ir/fa-IR/Irc/4965/Articles/view/14651/1236ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران