تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521167 تاریخ : 1399/07/21-13:55:59
,10028,10029,
ماسک 1300 تومانی در داروخانه ها عرضه می شود

سازمان غذا و دارو:

ماسک 1300 تومانی در داروخانه ها عرضه می شود

سازمان غذا و دارو اعلام کرد: ماسک سه لایه پزشکی با قیمت مصوب 1300 تومان در داروخانه های سراسر کشور عرضه می شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وبدا، براساس اعلام سازمان غذا و دارو، با توجه به تاکید ستاد ملی کرونا در مورد لزوم استفاده همه آحاد جامعه از ماسک و سهولت دسترسی مردم به ماسک با قیمت مصوب، هماهنگی های لازم با همه شرکت های تولید کننده و توزیع کننده سراسری ماسک سه لایه پزشکی برای تامین و توزیع صورت گرفته است.
واحدهای تولیدی ماسک سه لایه پزشکی صنعتی دارای پروانه ساخت از سازمان غذا و دارو که در فهرست دریافت سهمیه مواد اولیه تولید ماسک هستند، موظف به توزیع ماسک تولیدی خود مطابق سهمیه ابلاغی به شرکت های توزیع، هستند.
بر این اساس، قیمت فروش در کارخانه ماسک سه لایه پزشکی 10500 ریال، قیمت توزیع کننده 11 هزار و550 ریال و قیمت مصرف کننده 13 هزار ریال اعلام شده است.
روزانه حداقل دو میلیون عدد ماسک تولیدی به صورت موردی و در قالب قراردادهای فروش، به شرکت های پخش مورد تأیید سازمان غذا و دارو، برای توزیع در داروخانه های سراسر کشور توزیع و گزارش آن در سامانه ttac.ir ثبت خواهد شد.
قیمت مصوب ماسک سه لایه مطابق با مصوبه ستاد مقابله با ویروس کرونا وزارت صمت 1300 تومان ابلاغ شده است. این ماسک ها با نرخ مصوب در داروخانه ها توزیع و در دسترس خواهد بود و حسب تصمیمات متخذه در دفتر ریاست جمهوری و هماهنگی انجام شده با وزارت صنعت، معدن و تجارت، به مرور طی 10 روز آینده سهمیه ماسک داروخانه ها به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 233
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران